Vmware ile Şirketinizi Bir Adım Öne Çıkarıyoruz

Teknotel Vmware ile Şirketinizi Bir Adım Öne Çıkarıyoruz
Vmware Partner Network, adından da anlaşılacağı gibi iş ortaklarımız ile aramızda yaptığımız işbirliklerinden bir tanesidir… Çeşitli türde yapılan anlaşmalar sonucunda birden fazla iş ortaklığı programı ortaya çıkar.
Vmware vCloud Air Network’un Faydaları saymakla bitmez!

Erişilebilirlik

Vmware vSphere platformunu kendisine temel sağlayıcı olarak alır ve birçok noktaya uyum sağlar. Var olan ve gelecekte size çıkması muhtemel iş yüklerini kurum içi ortamlardan Cloud ortamına yani Bulut’lara taşır ve dilediğiniz zaman size sunar.

Güvenlik

İşlerinizi ve sektörel ihtiyaçlarınızı karşılamak için güvenlik ve raporlamaya uygun sertifikalar ile riski ve belirsizliği sıfıra indirir.

Veri Hakimiyeti

100’den fazla ülkedeki bulut sağlayıcılarından oluşan bir ağ sayesinde verileri ve uygulamaları yerel olarak tutabilir ve dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Ulusal veri güvenliğine ve gizlilik prensibine uymayı da bu şekilde çok kolay hale getirebilirsiniz.

Güvenilir Servis Sağlayıcıları

Bildiğiniz ve güvendiğiniz, güvenilirliği ile yüksek performansı size garanti eden, VMware tarafından onaylanmış, kurallara uygun teknik gereksinimleri temel prensip edinerek müşterilerine hizmet veren 4000’den fazla bulut sağlayıcısı arasından dilediğinizi seçebilirsiniz!

TEKNOTEL Vmware Certified Professional 6 ‘Data Center Virtualization’ partnerliği ile kurumunuza en güvenilir Cloud çözümlerini sunuyor. Çoğu bulut hizmeti sağlayıcısı, geleneksel barındırma ile karşılaştırıldığında pek çok avantaj sunar. Ancak, Bulut Bilişimden en iyi şekilde faydalanmanız için güçlü bir Veri Merkezi altyapısı olmazsa olmaz. Dünya standartlarında, kaliteli ve profesyonel hizmet vermeyi gelenek haline getirmiş Teknotel’in Telehouse Istanbul Veri Merkezi, global çözüm ortaklarıyla işbirliği yaparak Bulut Servisleri ile kurumlara iş sürekliliği ve kesintisizlik sağlar. Böylece, işiniz için önemli olan verilerinize her zaman ve her yerden kesintisiz bir şekilde erişebilirsiniz.

Hizmetlerimiz için:
Hemen İletişime Geçin

Vmware ile Şirketinizi Bir Adım Öne Çıkarıyoruz ile Benzer Yazılar

Henüz Yorum Yok

Bir Yorum Yaz