Teknoloji Altyapısı Seçerken Bu 4 Adıma Dikkat

Teknotel Teknotel Teknoloji Altyapısı Seçerken Bu 4 Adıma Dikkat

Endüstri 4.0 meşrebinde kaleme alacağımız bu konu, son dönemlerde arama motorlarıyla samimiyeti bayağı ilerletmiş bir durumda. Teknolojinin katı,sıvı ve gaz hali işletmeler açısından oldukça iştah kabartıyor.  Mevcut olan ya da kuracağınız işletmeyi, aynı bir bina gibi sağlam temeller üzerine kurmanız gerekir. Tabii sağlamdan kastımız sadece beton gibi sabit bir yapı değil. Doğru temelleri atmadan duvarları örüp, çatıyı kondurmanız bir şeyi değiştirmez. Yıkım kaçınılmazdır. Altyapınız sağlam aynı zamanda esnek olmalı. Kurumunuzu doğru temeller üzerine inşa etmeniz için bu 4 adımı izlemelisiniz.

Çetin Rekabet Dünyasında Bulut Bilişim

İşletmenizin ilk günden itibaren kullanmaya başladığı teknoloji, çalışanlarınızın her an her yerden erişimine açık mı? Çalışanlar arasındaki bilgi alışverişi gerçek zamanlı mı?

Kabul edelim ki Bulut tabanlı mobil teknolojiyi kullanan işletmelerin iş verimliliği daha yüksek . Seyahatte veya ofiste, işlerinizi mobil uygulamalar ile basit ve hızlı bir şekilde yapabilir ve çalışanlarınızın da aynısını yapabileceğini bilirsiniz. Bulut tabanlı kurumsal bir çözüm kullanıyorsanız, donanım ve yazılım konularıyla ilgilenmek zorunda kalmazsınız, uygulamanıza dilediğiniz yerden ve istediğiniz zaman erişebilirsiniz. İşletmenizin ihtiyaçlarını karşılamak için konfigürasyon, test, güncelleme gibi süreçlerle zaman kaybetmezsiniz. Hemen anında esnek, çok yönlü, kullanıcı dostu bir platform çözümü ile iş süreçlerinizi ve operasyonlarınızı yönetmeye başlayabilirsiniz.

kurumsal-metro-ethernet-internet-teknotel-300x200 Teknoloji Altyapısı Seçerken Bu 4 Adıma Dikkat

Hızlı ve Özel İnternet: Metro Ethernet İnternet Fiyatları

Ölçeklendirilebilir Mi?

İşletmenizi kurarken geleceği düşünmek ve ölçeklenebilir bir teknoloji altyapısı seçmelisiniz. Zaman içinde işletmenizin daha fazla müşterisi, çalışanı ve işlemi olacağını hesaba katmalısınız. İşletmenizin hacmi büyüdükçe, teknoloji sistemlerini değiştirmek yerine ilk günden itibaren değişen ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kurumsal yazılım çözümü altyapısına yatırım yapmalısınız. İş süreçlerinizi takip edebileceğiniz, yeni kullanıcılar ekleyebileceğiniz ve diğer kurumsal uygulamalarınızla entegre edebileceğiniz bir teknoloji, iş verimliliğinizi artıracaktır.

Güvenilirlik?

Müşteri adayları, müşteriler, satış ve sözleşmeler gibi işinizle ilgili bilgileri excel ve word dosyalarında kayıt altına almak ne kadar güvenli? İşletmeniz ile ilgili bilgiler kopyalanabilir ve paylaşılabilir. İşletmenizin sağlam temeller üzerine inşa edilmesi için güvenilir bir altyapı seçmelisiniz. Kurumsal veri (ve müşterilerinize ait bilgiler) güvenli bir sistemde tutulmalıdır.

Ya, Yapay Zeka?

İşletmenizin ve sizin başarınız çok çalışmakla değil, akıllı çalışmakla ilgilidir. Veri merkezli, hızla değişen iş dünyasında yenilikçi ve rekabetçi olabilmek için kullanacağınız teknoloji manuel işlemleri otomatik olarak yapabilmeli, böylece siz de asıl önemli olan işlere yani müşterilere zaman ayırabilirsiniz. Yapay Zeka ile veriyi anlamlı bilgiye dönüştürebilir, müşterilerinize daha iyi hizmet sunabilir, beklenmedik durumlar için hazırlıklı olabilirsiniz.

Hizmetlerimiz için:
Hemen İletişime Geçin

Teknoloji Altyapısı Seçerken Bu 4 Adıma Dikkat ile Benzer Yazılar

Henüz Yorum Yok

Bir Yorum Yaz