CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • KURUMSAL İNTERNET Kurumsal İnternet çözümlerimiz profesyonel olarak işletilen, hiçbir bireysel servisin sunulmadığı güçlü omurga ve yedekli bağlantılar üzerinden sağlanıyor. .

    Hemen Başvurun
INTERNET KURUMSAL İNTERNET

KURUMSAL İNTERNET

Kurumsal İnternet Nedir?

 

Kurumsal İnternet size, ihtiyacınıza göre firmanız adına kaydedilmiş, sabit (static) IPV4 ve IPV6 adresleri sağlar. Kurumsal internet CGN (Carrier Grade Nat) içermediği için uç ekipmanınızda gördüğünüz ip adresi sizin gerçek ip adresinizdir. IPSec ve Port Forwarding (Port Yönlendirme) gibi güncel ihtiyaçlarınızı karşılar. Kurumsal internet ölçeklenebilir ve yedeklenebilir teknolojileri desteklediği için güncel ihtiyaçlarınıza göre şekillendirilebilir. Kurumsal İnternet hizmetinde, sadece kurumlar için özel tahsis edilen veri havuzundan erişim hizmeti gerçekleştirilir.

 

Günümüzde internet servisi, tüm kullanıcılar için mutlak öneme sahip iken kurumlar açısından Kurumsal İnternet servisleri hayati önem taşımaktadır. Tümleşik iletişim sistemleri ile bugün hayatımızın her alanında olan internet artık kurumlar için de Kurumsal İnternet olarak vazgeçilmez halde.

1984 yılından bugüne Türkiye’de telekomünikasyon sektöründe önemli başarılara imza atan TEKNOTEL Grubu’nun Kurumsal İnternet ve Veri Merkezi Çözümlerini sağlayan firması Teknotel Telekom olarak kurumlara özel çözümler sunuyoruz. Kurumsal İnternet çözümlerimiz profesyonel olarak işletilen, hiçbir bireysel servisin sunulmadığı güçlü omurga ve yedekli bağlantılar üzerinden sağlanıyor. 

KURUMSAL İNTERNET

Metro Ethernet, G.SHDSL ve xDSL; işletmelerin ihtiyacına uygun projelendirilen Kurumsal İnternet servisleridir. Bu tip internet servisleri kendi içinde farklı özelliklere sahip olup proje içerisinde konumlandırılarak çok lokasyonlu işletmelerin de erişim ihtiyacını karşılarlar. Kurumsal internetin diğer dsl hizmetlerinden birçok farkı bulunmaktadır. Öncelikle bireysel internet kullanıcılarınınkinden farklı olarak kuruma özel iletişim sorumlusuna sahip olursunuz bu da herhangi bir teknik arızada sorununuzun çözümüne en kısa sürede ulaşmasını sağlar.

 

Kurumsal İnternet çözümlerimiz arasında yer alan Metro Ethernet internet hizmetini kurumunuza özel tahsis etmiş olduğumuz fiber optik kablo üzerinden sağlamaktayız. Bu sayede en hızlı ve güvenilir interneti kurumunuzla buluşturmuş oluruz. Diğer Kurumsal İnternet servisimiz olan G.SHDSL ile özel projelendirmelerde noktadan noktaya erişim hizmeti sağlanmaktadır. Son olarak xDSL servisi, dsl alt yapısı üzerinden sağlanan ancak yine sadece siz kurumlara tahsis ettiğimiz veri havuzundan erişim sağlayacağınız Kurumsal İnternet hizmetidir.Hemen Başvurun

 

Kurumsal İnternet Çözümlerimiz


Metro Ethernet   |   xDSL   |   MPLS   |   3G / 4,5G Backup İnternet   |   Datacenter İnternet

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN