İş Ortağımız Telehouse Europe’tan Bir Ödül Daha

İş Ortağımız Telehouse Europe'tan Bir Ödül Daha

Teknotel Telekomünikasyon olarak marka anlaşması yaptığımız Telehouse Europe, DCS 2017’de Veri Merkezi Enerji Verimliliği Ödülü’nü kazandı.

Bilgi birikimi ve donanımıyla, global seviyedeki Veri Merkezi hizmetini, Telehouse Istanbul ile TEKNOTEL ortaklığıyla paylaşan Telehouse, yaptığı işin meyvelerini toplamaya devam ediyor. Aldığı ödüllere bir yenisini daha ekleyen Telehouse Europe, Veri Merkezi Enerji Verimliliği Ödülü’nü 2017 yılında yaptığı işlerle bir kez daha kazandı ve adını tüm dünyaya yeniden duyurdu.

Blogbanner İş Ortağımız Telehouse Europe'tan Bir Ödül Daha

Teknotel’in Tecrübesi ve Telehouse’ın Global Standarttaki Hizmetleri Bir Arada

Veri Merkezi hizmeti veren global çaptaki firmaların içinde Avrupa’da en çok veri merkezi bağlılığına sahip olan Telehouse, Temel Bit altyapısını yönetmesi ve anlaşmalı olduğu kurumlara yaptığı yenilemelerle anlaşma esnasındaki taahhütlerine de tam yükümlülükle uymaya devam ediyor. Sizler de dünya çapında ödüllü olan Telehouse Veri Merkezi’nin hizmetini İstanbul’da almak istiyorsanız TEKNOTEL ayrıcalığı ve Telehouse Istanbul kalitesiyle hemen bu hizmeti kurumsal firmalarınıza enjekte edebilirsiniz. TEKNOTEL’in tecrübesi, Telehouse’un Global seviyedeki hizmeti ile Kurumsal firmalarınız için en üst düzeydeki veri merkezi hizmetini almak artık çok kolay.

Detaylı bilgi almak ve sorularınız için sizleri çağrı merkezimize bekliyoruz…

Müşteri Hizmetleri: +90 216 665 77 00

7/24 Teknik Destek: 444 12 99

Websitemiz: www.telehouseistanbul.com

Hizmetlerimiz için:
Hemen İletişime Geçin

İş Ortağımız Telehouse Europe’tan Bir Ödül Daha ile Benzer Yazılar

Henüz Yorum Yok

Bir Yorum Yaz