CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

CLOUD DDOS GÜVENLİK SERVİSLERİ FORTINET VE VERISIGN

VOXILITY, FORTINET VE VERISIGN DDOS GÜVENLİK SERVİSLERİ (DDOS PROTECTION)

Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi  DDoS Güvenlik Servislerimizde de global ölçekte kendini kanıtlamış ve kurumların ilk tercihi olan firmalar ile çalışmaya devam ediyoruz. VOXILITY FORTINET ve VERISIGN DDoS Güvenlik Servisimiz ile DDoS ataklarını durduruyoruz.

 

 

Voxility, DDoS Saldırı Önleme Servisi

 

 

Teknotel, kesintisiz olarak en iyi hizmet deneyimini sunmak için teknik olarak mümkün olan her alanda siber saldırılara karşı kesintisizliğimizi devam ettirmeyi amaçlayarak Teknotel Güvenlik Çözümlerimize “Voxility DDoS Saldırı Önleme” hizmetini ekleyerek tüm müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. 

 

Voxility DDos Saldırı Öneme Servisi DDos ataklarını Avrupa ve Amerika’da yer alan veri merkezleri üzerinden oluşturmuş olduğu network yapısı ile filtre ederek koruma sağlamaktadır. 

 • 2 Tbps Trafiğe Kadar DDoS Koruması,
 • Saldırıları Anlık Olarak Otomatik Algılama ve Engelleme,
 • Tüm Katmanlar için Filtreleme (Layer 7 Dahil),
 • Gerçek Zamanlı İstatistikler,
 • Saldırı Raporları ve Loglarını Görme/Düzenleme.

/contentfile/photo-gallery/8b8d4c10632a47c6b3f480c88d415d37.png

 

 

Voxility Data Center Network

 

/contentfile/photo-gallery/594c9811fa624fc6bc1c92ea9a5b88a9.jpg

 

FortiDDoS ve Verisign DDoS ENTEGRE Koruma ile Güvenlik Servisleri

Teknotel Güvenlik Servisleri DDoS

DDoS Saldırıları internet kullanımının en eski günlerinden şimdiye dek güncelliğini koruyarak, dünyadaki ağlar ve uygulamalar için en büyük tehditlerden biri olmaya devam ediyor.

FORTINET-VERISIGN iş birliği ile siber saldırılara yönelik yepyeni bir koruma teknolojisi Aktive Edildi

Korumaya yönelik bu entegre hizmet, tüm ağ ve uygulama katmanı DDoS saldırıları için DDoS algılama ve koruma hizmeti sunar. Ayrıca cihaz, ağdaki herhangi bir DDoS saldırısını mevcut bant genişliği sınırına indirgeyebilir.

 

A’dan Z’ye FortiDDoS ÖZELLİKLERİ

 • FortiDDoS ve Verisign DDoS Koruma Servisi, ortak kullanıcıları, ağlarında herhangi bir saldırı tespit ettiğinde gönderdiği sinyallerle otomatik olarak uyarır. Böylelikle eş zamanlı aksiyon sağlar.
 • Ayrıca tüm hizmetler ve uyarılar, Verisign DDoS Protection Müşteri Portalı'nda görüntülenebilir.
 • Verisign DDoS Protection servisi ile kullanıcılar, ağ trafiklerini ve FortiDDoS cihazından gelen uyarıları sürekli olarak izleyebilen, ağlarındaki zararlı trafiği algılayıp engelleyen ve temiz trafiği filtreleyen Bulut tabanlı hizmetten yararlanır. Böylelikle kullanıcıların günlük iş süreçlerini sorunsuz bir şekilde sürdürmelerine yardımcı olur.
 • FortiDDoS, ağ ve uygulama katmanı DDoS saldırılarını kaldırarak internet bağlantılı altyapının tehditlere ve hizmet kesintilerine karşı korunmasına yardımcı olur.
 • Bu ölçeklenebilir, yüksek performanslı cihazlar kanıtlanmış DDoS savunması sunarken, mevcut güvenlik teknolojileri ve ağ altyapısı ile tamamen birlikte çalışır durumdadır.
 • Verisign OpenHybrid ™ Verisign DDoS Koruma Hizmeti, FortiDDoS cihazları gibi şirket içi veya bulut tabanlı üçüncü taraf teknolojilerle birlikte çalışabilirlik sağlayan, RESTful API tabanlı bir sinyal mimarisi olan Verisign OpenHybrid ™ 'i içerir.

 

FORTINET ve VERISIGN DDoS Güvenlik Servisleri ( FORTINET and VERISIGN DdoS ProtectIon ServIces )

Verisign, SSL katman saldırıları dahil olmak üzere, hem hacimsel hem de karmaşık uygulama katmanı saldırılarına karşı koruma için küresel olarak dağıtılmış ve amaca yönelik özel bir platform olan Athena'yı kullanır. Böylelikle hem kurum içi hem de Bulut tabanlı DDoS koruma hizmetlerinin birleşik avantajlarını kullanıcılarına sunar.

 

Telehouse Istanbul Data Center, FortiDDoS ile kullanıcılarına sunduğu çözüm ve ürün yelpazesini daha da geliştirerek kaliteli ve güvenli hizmetin garantisini verir.

 

ÇÖZÜM BİLEŞENLERİNİN KURUMUNUZA SAĞLADIĞI AVANTAJLAR

 

 • Volumetrik (Yüksek hacimli) DDoS saldırılarına karşı koruma sağlar.
 • Kurum içi Bulut tabanlı çözümler sunar.
 • Birden fazla saldırı türüne karşı güçlü bir koruma sağlar DDos .
 • Ölçeklendirilebilir servis özellikleri ile maliyet tasarrufu sağlar.
 • Minimal kurulum ve konfigürasyon ile kullanıcılarına hızlı ve güvenli çözümler sunar.
 • Web üzerinden ağınızı hedef alan DDoS tehditlerini etkisiz hale getirir. Syn, ack gibi TCP flag saldırıları, ICMP, DNS, HTTP flooding vb. saldırı türlerine karşı tam koruma sağlar. 
 • Eş zamanlı olarak birçok kaynaktan tek bir hedefe yönelen yoğun saldırıları engelleyerek, saldırıyı tespit ederek zararlı trafiği temizler ve temiz trafiği sistemlerinize tekrar yönlendirir.
 • Cloud tabanlı bir çözüm olan Verisign DDoS koruma hizmeti kolay ve hızlı bir şekilde kurulabilirken, ağ ve uygulama katmanı saldırılarına karşı tam koruma sağlar.

 

Türkiye’nin en büyük kurumsal hizmet sağlayıcılarından Teknotel Telekom, kurumunuzun en değerli iş varlıklarını korur. Kurumunuza hızlı, güvenli ve küresel siber güvenlik çözümleri sunar. BT altyapınızı basitleştirirken, Dinamik güvenlik tehditlerine ( DDoS ) karşı geniş ve yüksek performanslı koruma sağlar.

 

Daha Detaylı Bilgi için Blog Sayfamızı Ziyaret edin.

VERISIGN’ın DDoS istatistiklerine bakın.

 

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN