CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • IPS-IDS / DDoS Veri Merkezi Güvenlik Çözümleri ile, saldırılar anında tespit edilerek engellenir. Sunucularınız etkilenmeden Yüksek Performans ile çalışmaya devam eder.
DATA CENTER GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

VERİ MERKEZİ GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ ÜCRETLENDİRME

Teknotel'in Telehouse Istanbul Veri Merkezi'nde sunucuları bulunan Colocation, Sunucu Yedekleme ve Cloud Sunucu müşterileri sunucularının İnternet üzerinden gelebilecek saldırılardan etkilenmeden güvenli bir şekilde çalışmalarını sağlamak için IPS/IDS ve DDoS servislerini tercih ediyor. 

 

 

Teknotel'den Sunucu Servisleri alıyor ve Veri Merkezi Güvenlik Çözümleri  ile ilgili detaylı bilgi almak için +90 216 665 77 00 numaralı telefonu arayarak satış temsilcilerimizle görüşebilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN