CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • HABERLER Teknotel hakkında tüm haberleri bu sayfadan takip edebilirsiniz...
KURUMSAL BİZ KİMİZ?
HABERLER
6.6.2016 tarihinde eklendi

Teknotel.com Telehouse isbirligi ile Tier3+ Üstün Nitelikli Veri Merkezi Özellikleri

Teknotel.com Telehouse isbirligi ile Tier3+ Üstün Nitelikli Veri Merkezi Özellikleri

Teknotel ve Telehouse işbirliği ile kurulan Telehouse İstanbul veri merkezi Türkiye için büyük önem taşıyan yatırımlardan biridir. Veri merkezi kurulumu ve işletilmesi konusunda dünyanın önde gelen firmalarından biri olan Telehouse’un veri merkezleri konusundaki bilgi birikimi ile Teknotel’in fiber altyapı ve internet üzerine uzmanlığının bir araya getirilmesi ile elde edilen sinerji kurumlara, her zaman ulaşılabilir, kesintisiz ve güvenli sunucularda bilgilerini muhafaza etme olanağı sunuyor.

 

Telehouse İstanbul’da her şeyin başında güvelik ve yedekli çalışma gelir. Sunucularınıza sizden başkasının erişemeyeceğini bilmek yetmez, doğal afet ve olası kazalara karşı da sunucularınızın sürekli çalışır durumda kalacağının ve bilgiye istediğiniz anda ulaşabileceğinizin garanti altında tutulması gerekiyor.

DİĞER HABERLER
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN