CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

 • SUNUCU YEDEKLEME Sunucu Yedekleme ile, herhangi bir cihaz yatırımı yapmadan, onarım/bakım maliyetleriniz olmadan verilerinizi Güvence Altına Alın.
DATA CENTER SUNUCU YEDEKLEME

SUNUCU YEDEKLEME ÖZELLİKLER

 

Sunucu Yedekleme Nedir?

 


Teknotel, Telehouse Istanbul Veri Merkezi'nde sunmuş olduğu Sunucu Yedekleme hizmeti ile herhangi bir yatırım veya onarım/bakım maliyeti olmaksızın kurumların verilerini güvenle saklayabiliyor.

 

Sunucularımız üzerinde çalışan uygulamalar ile verilerinizi günlük, haftalık ve aylık dilimlerle otomatik olarak yedekleme imkanını sizlere sunuyoruz. Ayrıca bu işlemler sırasında sunucunuzun performansı etkilenmiyor, işlemleriniz hem hızlı hem de güvenli olarak devam ediyor.

 

Telehouse Istanbul Veri Merkezi'nde yer alan sunucularınız ya da kiraladığınız sunucular üzerindeki verilerin boyutu ve yedekleme aralıkları belirlenebiliyor.Yedekleme işlemi yapılırken sunucunuza herhangi ek bir yazılım kurulmasına ihtiyaç  bulunmuyor. Ayrıca sunucu performansında kayıplar yaşanmamaktadır. Böylece veri depolama maliyetlerinizi minimum seviyeye indiriyoruz.

 

 

 

Data Center

 


Sunucu Yedekleme servislerini birçok ayrıcalıklı hizmet ile birlikte sağlayan Telehouse Istanbul'un enerji, iklimlendirme, yangın/su baskını koruma ve elektronik/fiziki güvenlik altyapıları Dünyadaki tüm diğer Telehouse işletmeleri gibi en üst düzeydedir.

 

Tier 3+ standardına uygun tasarlanmış Telehouse Istanbul'un altyapısı ile ilgili bilgi için Data Center Altyapısı bölümünü inceleyebilirsiniz. 

 

 

 

 

Carrier Neurtal Erişim Altyapısı

 


Sunucu Yedekleme servisi alan müşteriler, Telehouse Istanbul'un ‘Carrier Neutral’ yapısı sayesinde farklı Servis Sağlayıcılardan erişim alma imkanına sahip oluyor. Farklı Operatörlerden oluşan bu Altyapı kurumlara Tam Yedeklilik avantajı sağlıyor.

 

Telehouse Istanbul'un erişim seçenekleri ile ilgili bilgi edinmek için Erişim Altyapısı bölümünü inceleyebilirsiniz. 

 

 

 

 

Sunucu Yedekleme Ayrıcalıklı Hizmetler

 


 • Ticket Desteği

  Her türlü probleme ilişkin Ticket Sistemimizden arıza kaydı açabilir, gelişmeleri online olarak takip edebilirsiniz. Servisinizle ilgili tüm başvurularınız kayıt altına alınmaktadır.

 • Premonitoring

  Teknik ekibimiz tarafından servisiniz sürekli izlenerek olası problemlere anında çözüm sağlanır.

 • Trafik İzleme ve Raporlama

  Kullanıcıya özel verilen kullanıcı adı ve şifre ile servisinizin performansını ve trafiğini 7/24 online olarak izleyebilrisiniz.

 • Kurumsal Müşteri Temsilcisi

  Servisinize ilişkin tüm taleplerinizle ilgilinen Müşteri Temsilciniz yardımınıza hazır...

 • SLA

  Süreklilik, arıza giderme, iade konularında hizmet seviyesi taahhütleri.

 • Kesintisiz Erişim

  Telehouse Istanbul’da; yurt içinden 4 farklı, yurt dışından 2 farklı internet operatörü ile %100 yedekli olarak kesintisiz erişim imkanı sağlanmaktadır.

 • Güvenli Veri Merkezi

  Yedekli elektrik, enerji, soğutma ve hizmet sağlıyıcıları içeren Tier 3 seviyesinde datacenter güvencesi 72 saatlik kesintiye karşı koyabilir. %99,99 kullanılabilirlik sunmaktayız.

 • 7/24 Profesyonel Teknik Destek

  CISCO sertifikalı, uzman teknik ekibimiz servisinizi 7/24 izler, problemlere müdahale ederek çözüm üretir ve teknik destek sağlar.

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN