CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • SUNUCU KİRALAMA İş uygulamalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde çalıştırırken yüksek maliyetli sunucu yatırımından kaçınmak istiyorsanız Sunucu Kiralama servisimizi inceleyin.
DATA CENTER SUNUCU KİRALAMA

SUNUCU KİRALAMA ÜCRETLENDİRME

İş uygulamalarınızı yüksek performansla kesintisiz olarak çalıştırabileceğiniz, Teknotel kiralık sunucuları ile ilgili detaylı bilgi almak için +90 216 665 77 00 numaralı telefonu arayarak satış temsilcilerimizle görüşebilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

 

 

 

Kiralık Sunucular

 


Yüksek trafiğe sahip web sitesiniz , online çalışan bir yazılımınız ve daha birçok benzer amaç için sunucu ihtiyacı duyabilirsiniz. Özel ortam sağlama şartları olmayan ve fazladan sermaye harcayarak ilk yatırım ve bakım masrafıyla uğraşmak istemeyen kurumların tümü, kendilerine ait olacak bir sunucu kiralarlar. Bu sayede kullanıcı, mevcut sunucunun tüm işlemci, hafıza, hard disk ve bant genişliğini tek başına kullanabilir. Sunucu kiralama ve kiralık sunucu hizmeti ise Global bir ağa sahip olan Teknotel’in Telehouse Istanbul Data Center’ında sağlanmaktadır.

 

Özellikler

 

-Yazılım ve donanım tarafında ilk yatırım maliyeti yoktur.

 

-Yedek parça donanım desteği sayesinde arızalanan parça değişimi Teknotel tarafından hızlı bir şekilde yapılır.

 

-Hem donanımsal hem sistemsel problemler için 7/24 profesyonel teknik destek hizmeti sağlanır.

 

-Esnek trafik ihtiyacı bulunan firmalar için, gerektiği durumda trafik ve donanım (işlemci,hdd,ram vb) kısa sürede upgrade edilir.

 

-Projeye bağlı olarak donanım, işletim sistemi, uygulama kurulum ve yönetimi, bakım, yedekleme, remote hands, panel, lisans kiralama, firewall hizmetleri opsiyonel olarak sunulur.

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN