CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • SUNUCU BARINDIRMA Sunucu Barındırma (Colocation) servisimiz ile, sunucularınızı Tier3+ veri merkezimizde uygun fiyatlar ile barındırabilirsiniz. Teklif almak için bize ulaşın.
DATA CENTER SUNUCU BARINDIRMA

SUNUCU BARINDIRMA ÜCRETLENDİRME

/contentfile/photo-gallery/5a65994c7cba4381b62e67c54e7adf0a.jpg

 

Sunucu Barındırma servislerimiz sayesinde, kurumunuza güvenli ve ekonomik bir sunucu barındırma hizmetini yüksek performans ve sürekli erişim ile sağlıyoruz. 

 

Ağırlıklı olarak kullanım bazlı ücretlendirmenin tercih edildiği Teknotel Sunucu Barındırma Çözümlerinde standart servis ve ek hizmetleri için iletişime geçiniz.

 

Her çeşit kurumsal ihtiyaca göre seçeneklendirilen, Sunucu Barındırma servisleri ile ilgili detaylı bilgi almak için +90 216 665 77 00 numaralı telefonu arayarak satış temsilcilerimizle görüşebilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

 

 

 

 

 

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN