CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

 • SSL SERTİFİKASI Web siteniz güvende mi? Web sitenizin güvenliğini SSL Sertifikası ile sağlayın. Uygun Fiyat, Ücretsiz Kurulum ve Hızlı Aktivasyon avantajlarından yararlanın.

   

  Hemen Başvurun
HOSTING SSL SERTİFİKASI

SSL SERTİFİKASI

 

SSL Sertifikası Nedir?


SSL (Secure Socket Layer), internet üzerinden sağlanan veri transferinin çift taraflı şifrelenerek güvenlik ve gizliliğinin sağlanması amacıyla geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür. SSL ile korunan bir web sitesinde bilgi önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcının adresinde deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılır bu sayede işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.

 

Verinin transferi sırasında kullanılan bu şifreleme yönteminin gücünü sahip olduğu anahtar uzunluğu gösterir. SSL protokolünde 256 bit şifreleme kullanılmaktadır. Bu şifrelemenin binlerce değişik anahtar kombinasyonu olup deşifre edilmesi oldukça zordur. 

SSL sertifikasına sahip olmak için ücretler bölümüne göz atınız.

SSL SERTİFİKASI

SSL Sertifikası Ücretleri


Uygulaması oldukça kolay olan SSL sertifikası için +90 216 665 77 00 numaralı telefondan satış temsilcilerimizle görüşerek satın alabilir, sisteminize entegre eder ve aynı gün içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz. 

 

 

 • Özellikler
  POSITIVE SSL (DV)
  POSITIVE WILDCARD SSL (DV)
  POSITIVE SSL (EV)
  POSITIVE WILDCARD SSL (OV)
 • Alan Adı Sayısı
  Tek Alan Adı
  Tek Alan Adı - Sınırsız Alt Alan Adı
  Tek Alan Adı
  Tek Alan Adı - Sınırsız Alt Alan Adı
 • Kurulum
  Aynı Gün
  Aynı Gün
  3-5 Gün
  3-5 Gün
 • Doğrulama Tipi
  Alan Adı Doğrulama
  Alan Adı Doğrulama
  Genişletilmiş Doğrulama
  Organizasyon Doğrulama
 • Şifreleme Desteği
  256 Bit
  256 Bit
  256 Bit
  256 Bit
 • Tarayıcı Uyumluluğu
  99,90%
  99,90%
  99,90%
  99,90%
 • Mobil Uyumluluk
  99,90%
  99,90%
  99,90%
  99,90%
 • Doğrulama
  Evrak Gerektirmez
  Evrak Gerektirmez
  Evrak Gerekir
  Evrak Gerekir
 • Garanti
  10.000 $
  10.000 $
  1.750.000 $
  1.000.000 $
 • Fiyat
  245 TL/Yıl
  1.275 TL/Yıl
  1.925 TL/Yıl
  4.125 TL/Yıl

 

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN