CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

 • SSL SERTİFİKASI Web siteniz güvende mi? Web sitenizin güvenliğini SSL Sertifikası ile sağlayın. Uygun Fiyat, Ücretsiz Kurulum ve Hızlı Aktivasyon avantajlarından yararlanın.
HOSTING SSL SERTİFİKASI

SSL SERTİFİKASI

 

SSL Sertifikası Nedir?


SSL (Secure Socket Layer), internet üzerinden sağlanan veri transferinin çift taraflı şifrelenerek güvenlik ve gizliliğinin sağlanması amacıyla geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür. SSL ile korunan bir web sitesinde bilgi önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcının adresinde deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılır bu sayede işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.

 

Verinin transferi sırasında kullanılan bu şifreleme yönteminin gücünü sahip olduğu anahtar uzunluğu gösterir. SSL protokolünde 40 bit ve 128 bit şifreleme kullanılmaktadır. Bu şifrelemenin 2128 değişik anahtar kombinasyonu olup deşifre edilmesi oldukça zordur. 

SSL sertifikasına sahip olmak için ücretler bölümüne göz atınız.

SSL SERTİFİKASI

SSL Sertifikası Ücretleri


Uygulaması oldukça kolay olan SSL sertifikası için +90 216 665 77 00 numaralı telefondan satış temsilcilerimizle görüşerek satın alabilir, sisteminize entegre eder ve aynı gün içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz. 

 • Positive SSL
  Comodo SSL
  Positive SSL Wildcard
 • 175.00 TL/Yıl
  345.00 TL/Yıl
  525.00 TL/Yıl
 • Belge gerektirmeyen, uygun fiyatlı SSL çözümü
  Belge gerektirmez
  Belge gerektirmez
 • Yüksek Seviye güvenlik
  Yüksek Seviye güvenlik
  Yüksek Seviye güvenlik
 • 128/256-bit SSL şifreleme
  128/256-bit SSL şifreleme
  128/256-bit SSL şifreleme
 • Domain onaylı sertifika
  Domain onaylı sertifika
  Domain onaylı sertifika
 • Tek domain için geçerlilik
  Tek domain için geçerlilik
  Sınırsız sayıda subdomain
 • Max. 2 gün içerisinde teslimat
  Max. 2 gün içerisinde teslimat
  Max. 2 gün içerisinde teslimat
 • Sertifika alan adınızın admin e-mail adresine gönderilir
  Sertifika alan adınızın admin e-mail adresine gönderilir
  Sertifika alan adınızın admin e-mail adresine gönderilir

 

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN

Merhaba!

Teknotel Canlı Destek Merkezine Hoş Geldiniz...