CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • MPLS Kurumunuzun ihtiyacının analiz edilmesi ve size en uygun MPLS fiyatlarını sunabilmemiz için bize ulaşın.
INTERNET MPLS

MPLS ÜCRETLENDİRME

MPLS VPN (Virtual Private Network - Sanal Özel Ağ)


 

Çok noktalı kurumların, farklı bölgelere yayılmış ofis ve şubelerinin merkez ve birbirleriyle kesintisiz, hızlı ve güvenli bir şekilde haberleşmesini sağlayan MPLS VPN servisi proje bazında ücretlendirilmektedir. 

 

/contentfile/photo-gallery/50e3dde8a6fc4481a00995a9a8ded0a4.jpg

 

Mpls Vpn Kimler İçin İdeal ?

 

- Dinamik yapıya sahip olan sürekli gelişmeye açık ve günümüz şartlarında büyüme yolunda ivme kazanan şirketler,

 

- İletişimle ilgili servis ihtiyaçlarını tek bir fatura ve operatör ile karşılamak isteyen kobiler ve büyük ölçekli şirketler,

 

- Çoğrafi olarak geniş alana yayılmış birbirinden bağımsız birden fazla lokasyonı bulunan şirketler için 

 

İDEALDİR.

 

Kurumunuzun ihtiyacının analiz edilmesi ve size en uygun projelendirmenin yapılması için +90 216 665 77 00 numaralı telefonu arayarak satış temsilcilerimizle görüşebilir ve MPLS VPN servis ve fiyatlarıyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Mpls  VPN hakkında daha fazla detaylı bilgi için >>> MPLS VPN tıklayınız.

 

 

 

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN