CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • METRO ETHERNET Her çeşit yüksek kapasite ihtiyacını karşılayan yüksek hızlı, esnek, kesintisiz ve güvenli erişim servisi Metro Ethernet fiyatları ile ilgili bilgi almak için bize ulaşın.
INTERNET METRO ETHERNET

METRO ETHERNET ÜCRETLENDİRME

Her çeşit yüksek kapasite ihtiyacını karşılayan, yüksek hızlı, esnek, kesintisiz ve güvenli Metro Ethernet erişimi ile ilgili detaylı bilgi almak için +90 216 665 77 00 numaralı telefonu arayarak satış temsilcilerimizle görüşebilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

 

 

Açıklamalar

 

Şehir dışı bağlantılarda farklı ücretlendirme detayına sahiptir. Bilgi için satış temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.           

   

Taahhüt modeli ile sunulur - Bu model sayesinde kurumlar, ihtiyaçları olan Metro Ethernet servisini kablolama yatırımı yapmadan alabilirler. İşbu taahhütlü çözümler 2 ve 3 yıllık sözleşmelerle sağlanır.  

 

Metro Ethernet tarifesi üzerinden, talep edilen hıza göre aylık olarak ücretlendirilir.            

 

Proje kapsamında, kurumunuzun ihtiyaçları analiz edilerek farklı lokasyonlar ve uygulamalar için, çeşitli servis ve kapasiteler önerilebilir.                

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN