CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

 • METRO ETHERNET Fiber Optik bağlantılar ile Yüksek Hız ve Simetrik İnternet erişimi sunan Metro Ethernet ile, işinizin performansını bir adım daha öteye taşıyın. .

  Teklif Alın
INTERNET METRO ETHERNET

METRO ETHERNET

Metro Ethernet Nedir ?


Metro Ethernet, kurumunuza özel tahsis ( Kurumsal internet ) edilen fiber optik kablo üzerinden 5Mbps ile 10Gbps arasında yüksek hızda bağlantı imkanı sunan, ölçeklenebilir, esnek; ses, veri ve görüntü gibi her türlü veri akışına imkan veren geniş bant internet erişim teknolojisidir.                                    

 

Fiber kabloların yapısal özellikleri ve günümüzün ethernet switch cihazlarının ileri teknolojik yapıları sayesinde Metro Ethernet servisleri diğer Kurumsal internet servisleri gibi olmayıp uzun mesafelerde sorunsuz çalışabilmektedir. Metro Ethernet servisleri 50 km ve üzeri mesafeleri destekleyebilir. Bu özellikle birlikte Metro Ethernet diğer kurumsal internet erişim hizmelerinden farklıdır.                                                                                       

 

Çok noktalı projelerde, şube lokasyonlarında konumlandırılan Metro Ethernet, G.SHDSL, ADSL, ATM hatları merkez ofise konumlandırılan Metro Ethernet hattına bağlanarak kapalı bir network oluşturur. Böylelikle kurumunuza kurumsal internet özelinde güvenli ve kolay yönetilebilir bir network altyapısı sağlanır.     

   

Son olarak daha hızlı ve güvenli bir hizmet için size Metro Ethernet servisimizi sunalım. Metro Ethernet hakkında aklınıza takılanlar için Kurumsal internet tıklayınız>  Metro Ethernet SSS

 


Teklif Alın 

 

METRO-ETHERNET-TEKNOTEL

 

Metro Ethernet Özellikler


 • ÖZELLİKLER
  DURUM
 • 5 Mbps – 10 Gbps arasında yüksek bağlantı hızı
 • Kuruma özel fiber optik hat tahsisi
 • Uzak mesafelerde sorunsuz çalışma
 • İhtiyaca uygun esnek bant seçenekleri
 • Noktadan Noktaya erişim
 • Çok noktadan Tek Noktaya erişim (Merkezde Toplama)
 • Yüksek hızda, kesintisiz ve güvenli ses, veri ve görüntü iletimi
 • Ethernet teknolojisinin sağladığı yüksek performans, esneklik
 • Az donanım gerekliliği ve düşük işletme maliyesi

 

Metro Ethernet Altyapısı


Teknotel olarak, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan aldığımız lisanslar kapsamında, yüksek hızlı, tam yedekli ve uçtan uca yönetilebilen yüksek güvenlikli Kurumsal internet network ağımız üzerinden Metro Ethernet hizmeti sunmaktayız. 

 

Kurumsal internet hizmetimiz olan Metro Ethernet servisimizde; müşteri ofis, şube vb. lokasyonları yerleşik operatörün Metro Ethernet altyapısı ile Teknotel omurgasına, noktadan noktaya direkt olarak taşınır. Metro Ethernet devreleri, bu altyapı üzerinden fiber optik kablolar ile kurumsal internet iletişimi sağlarlar.

 

Metro Ethernet altyapımızı yüksek kapasiteler ile destekleyen farklı operatörlerin yurtiçi ve yurtdışı fiber optik erişim altyapıları sayesinde, müşterilerimize sunduğumuz metro ethernet hizmeti gibi kurumsal internet erişim hizmetlerinin sürekliliği garanti altına alınmıştır. 

 

Teknotel'in Metro Ethernet için kullandığı güçlü, yaygın ve yedekli altyapısı hakkında detaylı bilgi için Kurumsal internet Erişim Altyapısı bölümünü inceleyebilirsiniz. 

 


Teklif Alın 

 

 

Kurumsal İnternet Paketleri


 

Kurumsal internet Metro Ethernet fiyatlarımızın için Tıklayınız

 

Kurumsal internet Metro Ethernet Ayrıcalıklı Hizmetler


 • Ticket Desteği

  Her türlü probleme ilişkin Ticket Sistemimizden arıza kaydı açabilir, gelişmeleri online olarak takip edebilirsiniz. Servisinizle ilgili tüm başvurularınız kayıt altına alınmaktadır.

 • 7/24 Profesyonel Teknik Destek

  CISCO sertifikalı, uzman teknik ekbimiz servisinizi 7/24 izler, problemlere müdahale ederek çözüm üretir ve teknik destek sağlar.

 • Premonitoring

  Teknik ekibimiz tarafından servisiniz sürekli izlenerek olası problemlere anında çözüm sağlanır.

 • Trafik İzleme ve Raporlama

  Kullanıcıya özel verilen kullanıcı adı ve şifre ile servisinizin performansını ve trafiğini 7/24 online olarak izleyebilirsiniz.

 • Kurumsal Müşteri Temsilcisi

  Servisinize ilişkin tüm taleplerinizle ilgilinen Müşteri Temsilciniz yardımınıza hazır...

 • Reverse DNS Kaydı

  Servisinize ilişkin DNS kayıtları kısa sürede tanımlanır ve deneyimli personelimiz tarafından yönetilir.

 • Statik IP Bloğu

  Kurumunuza özel 1 adet statik IP bloğu ücretsiz olarak sağlanır.

 • Otomatik Ödeme Talimati

  Otomatik ödeme talimatınız doğrultusunda, aylık faturalarınızın takibini kolayca yapabilirsiniz.

 • Yerinde Destek

  Uzaktan çözülemeyen problemlere ilişkin saha ekibimiz tarafından yerinde müdahale yapılır.

 • SLA

  Yıllık kullanılabilirlik oranları, arıza giderilme süreleri konularında hizmet seviyesi taahhütleri sağlanır.

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN