CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • LİSANS KİRALAMA Kurumunuz için esnek, uygun fiyatlı Lisans Kiralama (Microsoft Lisans) çözümü. Microsoft ürünleriniz için gerekli olan tüm lisanslama modelleri burada.
DATA CENTER LİSANS KİRALAMA

LİSANS KİRALAMA ÖZELLİKLER

 

Lisans Kiralama Nedir?

 


Teknotel'in kurumlara sunduğu bir yazılım kiralama servisidir. Servis sayesinde ihtiyacınız olan Microsoft yazılımlarını satın alarak yüksek bedeller ödemek yerine aylık uygun bedeller ile işiniz için gerekli lisansları kiralayabilirsiniz.

 

Microsoft'un SPLA (Service Provider License Agreement) partneri olarak sunduğu Lisans Kiralama (Microsoft Lisans) servisinden, Teknotel'in Telehouse Istanbul Veri Merkezi'nde sunucuları bulunan Colocation müşterileri ve Teknotel'den Sunucu Kiralama veya Cloud servisleri alan kurumlar yararlanırlar. 

 

Sunucu (Microsoft Server) ve kullanıcı (Client) yazılımları ile  Office programları, İşletim Sistemleri kiralanır.

 

/contentfile/photo-gallery/84961281138547f68bac495db677baef.jpg

 

 

Düşük Başlangıç Maliyeti

 


Lisans satın almaya gerek yok... Böylelikle yüksek satın alma maliyetlerinden tasarruf sağlarsınız. Aylık faturalandırma ile o ayki lisans kullanımınız baz alınarak  servisiniz faturalandırılır. Üstelik çok uygun fiyatlar ile...

 

 

 

Güncel Sürüm Kullanma İmkanı

 


Microsoft lisanslarının en güncel versiyonlarını kullanırsınız. Yeni versiyonlar için herhangi bir güncelleme işlemi yapmaz, ekstra bir ücret de ödemezsiniz. Lisanslarınız otomatik olarak güncellenir.

 

 

 

Esnek Lisanslama Modeli

 


Lisanslarınızın türünü ya da adedini istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Talebinizi Müşteri Temsilcinize bildirmeniz yeterlidir. Servisiniz dakikalar içerisinde güncellenir. Bu avantaj sayesinde kullanmakta olduğunuz yazılımlar için, kullandığınız kadar ödeme yaparsınız.

 

 

 

Tutarlı Fiyatlandırma

 


Lisans Kiralama servisinde fiyat güvencesi vardır. Lisans fiyatları yılda bir kez güncellenir. Lisans kiralama modelinde yüksek fiyat artışları ile karşılaşmazsınız. Böylece maliyetlerinizi öngörebilir ve bütçe planlamalarınızda avantaj sağlarsınız.

 

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN