CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • KURUMSAL HOSTING Kurumsal Hosting Fiyatları. Başlangıç ve ekonomik ve daha kapsamlı ihtiyaçlara yönelik yüksek kapasiteli profesyonel paketlerimiz bulunur.

    Hemen Satın Alın
HOSTING KURUMSAL WEB HOSTİNG

KURUMSAL HOSTING ÜCRETLENDİRME

Kurumunuzun ihtiyacına en uygun Kurumsal Hosting paketini, ek özellikleri ile birlikte hemen satın alabilirsiniz.Başlangıç ve ekonomik paketlerden yararlanabileceğiniz gibi daha kapsamlı ihtiyaçlarınız için yüksek kapasiteli profesyonel paketleri tercih edebilirsiniz. 

 

Teknotel olarak tüm hosting servislerimizde olduğu gibi kurumsal hosting hizmelerimizde de Plesk panel kullanmaktayız. Plesk Panel, Windows ve Linux kullanıcıları için geliştirilmiş bir hosting yönetim panelidir.

 

Hemen Satın Alın

 

Kurumsal hosting servisi aldığınız,  yüksek güvenlikli sunucularımızda hosting işlemlerini plesk panel üzerinden hem kolay hemde rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Plesk panelin yönetim açısından siz müşterilerimize kolaylık sağlar.Kurumsal Hosting paketlerimiz Windows ve Linux işletim sistemleri ile sunulur. 

/contentfile/photo-gallery/bb8de850ad8a48eda0213092746073a2.jpg

 

Hemen Satın Alın

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN