CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • KURUMSAL HOSTING Kurumsal Hosting servislerimizi (Windows Hosting, Linux Hosting) yüksek performanslı sunucular ve 7 gün 24 saat profesyonel destek ile sunuyoruz.

    Hemen Satın Alın
HOSTING KURUMSAL WEB HOSTİNG

KURUMSAL HOSTING ÖZELLİKLER

 

Kurumsal Hosting Nedir?

 


Sadece kurumlara hizmet veren Teknotel, kurumsal hosting hizmetini de vergi levhasına sahip kişi ya da şirketlerin satın alabileceği bir hosting hizmeti olarak sunmaktadır. Basit hosting hizmetlerinden destek ve özellik bakımından farklılık gösteren kurumsal hosting, mail trafiği üst seviyede olan firmalar için uygun ve kullanışlı bir hosting hizmetidir. Diğer tüm servislerimizde olduğu gibi kurumsal hosting hizmeti sağladığımız müşterilerimizede en üst seviye teknik destek hizmeti sunmaktayız.

hosting

 

Teknotel’in Kurumsal Hosting Servisleri; müşterileriniz ve ziyaretçilerinizin web sitenize kesintisiz ulaşmasını, e-posta trafiğinizin sorunsuzca çalışmasını sağlayan, kurumsal kalite ve 7 gün 24 saat profesyonel destek ile sunulan hosting hizmetidir.

 

Kurumsal Hosting Servislerinde, kurumunuza ait web ve e-mail hesap bilgileriniz son teknoloji HP marka sunucular üzerinde tutulur. Telehouse Istanbul Veri Merkezi’mizde konumlandırılan Linux ve Windows sunucuları; PHP, CGI, ASP ve ASP.NET vb. yazılım teknolojilerini ve MS Access, MSSQL, MySQL gibi veri tabanlarını Hosting servislerimiz desteklemektedir.

 

Hosting Sunucular üzerinde size özel ayrılmış barındırma alanlarında tüm iş ihtiyaçlarınızı karşılayabilir birçok ek hizmet ve uygun fiyatlar ile kurumlar için tasarlanmış hosting servislerimize sahip olabilirsiniz.

 

Windows Hosting Nedir? | Linux Hosting Nedir?

 

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN