CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

HOSTING KURUMSAL E-MAİL HOSTİNG

KURUMSAL E-MAİL HOSTING SATIN AL

 

Windows Hosting Nedir?

 


Windows Hosting servisi, üzerinde Windows işletim sisteminin çalıştığı hosting sunucular üzerinde barındırılan hosting hizmetidir. Telehouse Istanbul Data Center’ımızda konumlandırılan Windows sunucuları; PHP, CGI, ASP ve ASP.NET gibi yazılım teknolojilerini ve MS Access, MSSQL, MySQL gibi veri tabanlarını desteklemektedir.

 

Linux Hosting Nedir?


Linux Hosting servisi ise Linux işletim sistemi üzerinde çalışmakta, web sunucusu olarak Apache, veritabanı olarak MySQL kullanılmaktadır. Linux Hosting, HTML, HTM ve PHP uygulamalarını destekler. PHP uygulaması Windows Hosting üzerinde de çalışmakla beraber asıl verimi Linux Hosting üzerinde sağlanmaktadır.

E mail hosting satın al

 

 

Teknotel’in Windows ve Linux Hosting Sunucular üzerinde size özel ayrılmış barındırma alanlarında tüm kurumsal ihtiyaçlarınızı karşılayabilir birçok ek hizmet ve uygun fiyatlar ile servislerimize sahip olabilirsiniz.

 

 

LINUX E-MAİL HOSTING PAKETLERİ
WINDOWS E-MAİL HOSTING PAKETLERİ
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN