CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • HOSTED EXCHANGE Kurumsal E-posta Haberleşme hizmetimiz Hosted Exchange ile, donanım, yazılım ve işletim maliyetlerinizi ortadan kaldırıyoruz.
HOSTING HOSTED EXCHANGE

HOSTED EXCHANGE SSS

Hosted Exchange nedir?

Teknotel'in firmalara sunduğu kurumsal e-posta haberleşme servisi olup Microsoft® Exchange Server 2010 üzerinden sunulur. Servisin avantajları arasında, Microsoft Exchange'in tüm özellikleri ve en güncel sistem versiyonlarından yararlanma, verilere mobil erişim sağlama, lisans kiralama imkanı bulunmaktadır. Kurumsal yapılar için uygun olan Exchange Enterprise paketini incelemenizi öneririz.

Hosted Exchange servisini neden tercih edeyim?

Başlangıç ve yönetim maliyeti olmadan, lisans satın almak yerine kiralama modeli ile sunulan Hosted Exchange servisi kurumunuza tasarruf sağlamaktadır. Esnek bir yapıya sahip olan bu servis ile kullanıcı sayınıza göre hesap açar, hesaplarınızı istediğiniz zaman arttırabilir, azaltabilirsiniz. E-postalarınız yedekli mail sunucular üzerinde barındırılırken, firewall, DDOS saldırı önleme servislerimiz sayesinde güvenli bir hizmet almış olursunuz.

Hosted Exchange servisi için ne tip donanım gerekir?

Hosted Exchange servisinden yararlanmak için donanım satın almanız gerekmez. Servisiniz Teknotel'e ait Microsoft® Exchange 2010 sunucular üzerinde çalışır.

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN