CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • FELAKET KURTARMA ÇÖZÜMÜ İş kesintisi büyük ticari kayıplara ve marka imajınızın zedelenmesine sebep olur. Teknotel Felaket Kurtarma Çözümü ile ilgili detaylı bilgi için bize ulaşın.
DATA CENTER FELAKET KURTARMA ÇÖZÜMÜ

FELAKET KURTARMA ÇÖZÜMÜ ÜCRETLENDİRME

Kurumsal iş uygulamalarınızın kesintisiz çalışması ve verilerinizin kaybolmaması için en güvenli servis olan Felaket Kurtarma Çözümü servisi proje bazında ücretlendirilmektedir. 

 

Kurumunuzun ihtiyacının analiz edilmesi ve size en uygun projelendirmenin yapılması için +90 216 665 77 00 numaralı telefonu arayarak satış temsilcilerimizle görüşebilir ve Disaster Recovery servisi ve fiyatlarıyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. 

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN