CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

HOSTING
HOSTING

Kurumsal Hosting web sitenizin hızlı ve sürekli ulaşılabilir olması, e-posta trafiğinizin sorunsuzca gerçekleşmesi için kurumuzun ihtiyacı olan çözüm...

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • DEDICATED SERVER - TEKNOTEL Dedicated Server, sunucu ihtiyacınız için yüksek performanslı sunucu kiralama çözümleri… Dedicated Server sunucunuzu oluşturmaya hemen başlayın!
DATA CENTER DEDİCATED SERVER

DEDICATED SERVER - TEKNOTEL

Dedicated Server, sunucu ihtiyacınız için yüksek performanslı sunucu kiralama çözümleri… Dedicated Server sunucunuzu oluşturmaya hemen başlayın!

 

 

DEDICATED SERVER (FİZİKSEL SUNUCU KİRALAMA) NEDİR?

 

Dedicated Server, tek bir kullanıcısı bulunan ya da bir kurum için özel olarak ayrılan ‘paylaşımsız’ sunucusu olarak nitelendirilir. Dedicated Server ’ın da Paylaşımlı sunuculardan en büyük farkı da bu noktada karşımıza çıkar; ‘Paylaşımsız’ Dedicated Server tek bir kuruma özel olarak ayrılır.

Teknotel Telekom olarak, projelerini kendine ait paylaşımsız sunucularda barındırmak isteyen değerli müşterilerimize, Dedicated Server hizmetlerimiz ile iş uygulamalarını hızlı ve kesintisiz hale getiriyoruz.

 

 

DEDICATED SERVER’A GENEL BAKIŞ

 

Dedicated Server her an tazeliğini koruyan veri güvenliği konusunda da kurumunuz için daha güvenli bir çözüm sunar. Kiralamış olduğunuz Dedicated Server 'nızın kullanıcı adı ve şifre bilgileri sizden başka kimsede bulunmaz. Böylelikle dışarıdan kötü nitelikteki erişimler engellenerek, sisteminiz daha güvenilir bir hâle gelmiş olur.

Trafik yoğunluğundan dolayı sitenizde herhangi bir yavaşlama ve kesinti gibi durumlar yaşanmaz. Dolayısıyla Dedicated Server ’lar yüksek trafiği olan siteler için daha uygundur; çünkü kapasiteleri daha yüksektir ve sadece tek bir kurum tarafından kullanıldığı için, sunucunun performansı asla düşmez. Dedicated Server’lar daha kararlı ve sabit çalıştığı için performans olarak da işinize daha kaliteli bir çözüm sunar.

Dedicated Server sunucu kiralama servislerinin birçok ayrıcalıklı hizmet ile birlikte sağlandığı Telehouse Istanbul’un iklimlendirme, yangın/su baskını koruma ve elektronik/fiziki güvenlik alt yapıları; Dünya’daki tüm diğer Telehouse işletmeleri gibi Tier 3+ seviyesinde kaliteli bir hizmet sağlar.

 

Dedicated Server

 

DEDICATED SERVER SATIN AL

 

Dedicated Server ’ınızı oluşturmak için hemen şimdi
bizim ile iletişime geçin…  

SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞIN
SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞIN

Uzman Satış Yöneticilerimiz sizi bilgilendirmeye hazır.

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN