CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • Data Center 4 Kıta, 24 Ülke, 48 Data Center ile Telehouse, Veri Merkezi Ağına sahip. Müşterilerimize Dünyanın her yerinden servislerine erişme ayrıcalığı sağlıyoruz.
ALTYAPIMIZ DATA CENTER

DATA CENTER

TELEHOUSE, Data Center ve bağlantıları ile kritik IT sistemleri için güvenli ve esnek platform imkanı sağlıyor. 1988 yılında kurulan TELEHOUSE, Avrupa’nın ilk “taşıyıcı bağımsız” Data Center işletmecisi olma özelliğini taşıyor.  Bugün internet ve telekomünikasyon sektörünün kalbi konumunda bulunan TELEHOUSE, Dünya genelinde farklı ölçekte ve farklı sektörlerde faaliyet gösteren 2.000’in üzerinde firmaya Data Center çözümleri sağlıyor. 

 

 

TELEHOUSE’un Dünya'nın en önemli trafik merkezlerinde (I/X) bulunan toplamda 450.000 m2’lik barındırma alana sahip 45 Data  Center, müşterileri için yüksek güvenlikli ve esnek Data Center hizmetleri sunuyor. Ayrıca müşterilerine iş sürekliliği çözümleri sunan TELEHOUSE müşterilerine Data Center hizmetlerini tek merkezden veriyor.

 

 

Fortune Global 300 şirketlerinden KDDI Corporation’ın iştiraki konumundaki bir teknoloji şirketi olan TELEHOUSE; Asya, Avrupa ve Amerika’da bulunan Dünya standartlarında güvenlik önlemleri ile donatılmış Data Centerlarında “Carrier Neutral” Data Center hizmetleri sunmaktadır. 

Data Center Map1

 

 

TELEHOUSE Global Data Center Map

 


4 Kıta  |  24 Trafik Merkezi (I/X)  |   45 Data Center  |  450.000 m2 Alan

Data Center Map2

 

 

 

KDDI Ethernet - Kıtalararası Data Center Ağı

 


KDD’ın kıtalar arası, güçlü ve yönetilebilir Ethernet Ağı tüm TELEHOUSE Data Centerlarının birbirlerine erişmesini sağlayarak Global bir Data Center Ağı oluşturmaktadır. Bu sayede TELEHOUSE ISTANBUL Data Center müşterileri Dünya’nın her yerinden servislerine erişerek Global standartlarda Data Center servisleri alabilmektedirler.

Data Center Map3

 

 

Neden Telehouse İstanbul Data Center?

 


BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN

Merhaba!

Teknotel Canlı Destek Merkezine Hoş Geldiniz...