CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

 • CLOUD BACKUP Kurumsal düzeyde çözüm sağlayan Teknotel Bulut Yedekleme çözümleri işletmeniz için uygun fiyatlarla sunulur.
CLOUD BULUT YEDEKLEME

CLOUD BACKUP ÜCRETLENDİRME

Cloud Backup servislerimiz her çeşit kurumsal ihtiyaç düşünülerek tasarlanmıştır. Cloud Backup ücretlerini buradan inceleyebilir, sizin için en uygun servisi önerebilmemiz için +90 216 665 77 00 numaralı telefonu arayarak satış temsilcilerimizle görüşebilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

/contentfile/photo-gallery/8c78160426cc4925b01b7f69921f44a9.jpg

 

 

Neden Bulut Yedekleme ?


Verileriniz güvende mi? Şirketiniz için hayati öneme sahip olan verilerinizi bulut yedekleme sayesinde uygun maliyetler ile güvence altına alabilirsiniz.

 

Olası bir istenmedik durumda verilerinizi kaybetmemek için bulut yedeklemeye geçin. Bulut yedekleme ile önemli veri dosyalarını bireysel müdahaleye gerek kalmadan günlük olarak hatta saat bazında bulut sistemimize yedekleyebilirsiniz. Böylelikle bulut yedekleme kritik verilerinizi silinmeye, bozulmaya veya kaybolmaya karşı korumuş ve yedeklemiş olur. Donanım yatırımı yapmak istemeyen tüm kurumsal şirketler için uygun olan bulut yedekleme sistemi, internet bağlantınızın olduğu her yerde otomatik olarak sunucularınızın ve bilgisayarlarınızın online yedeklenmesini sağlar. Yedeklenmiş verilerinize karşılaştığınız olası istenmeyen durumda  istediğiniz yerden internete bağlanıp bulut yedekleme sayesinde erişebilirsiniz.

Bulut Yedekleme hakkında detaylı bilgi için > tıklayınız

 

Cloud Backup İle Desteklenen Platformlar


 • Platform
  Platform
  Platform
 • WMware
  MS Share Point
  Outlook
 • Hyper-V
  MS Exchange
  Mac
 • Windows
  MS Outlook
  Apple İOS
 • Linux
  MS SQL Server
  Android

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN