CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Networkü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Networkü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

 • CLOUD BACKUP Kurumsal düzeyde çözüm sağlayan Teknotel Bulut Yedekleme çözümleri işletmeniz için uygun fiyatlarla sunulur.
CLOUD BULUT YEDEKLEME

CLOUD BACKUP ÜCRETLENDİRME

Cloud Backup servislerimiz her çeşit kurumsal ihtiyaç düşünülerek tasarlanmıştır. Cloud Backup ücretlerini buradan inceleyebilir, sizin için en uygun servisi önerebilmemiz için +90 216 665 77 00 numaralı telefonu arayarak satış temsilcilerimizle görüşebilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

 

 

 

 

Cloud Backup İle Desteklenen Platformlar

 


 • Platform
  Platform
  Platform
 • WMware
  MS Share Point
  Outlook
 • Hyper-V
  MS Exchange
  Mac
 • Windows
  MS Outlook
  Apple İOS
 • Linux
  MS SQL Server
  Android

SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞIN
SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞIN

Uzman Satış Yöneticilerimiz sizi bilgilendirmeye hazır.

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN