CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • CLOUD (BULUT) VERİ DEPOLAMA CLOUD (BULUT) VERİ DEPOLAMA ile verilerime her yerden erişebilir miyim? Verilerim güvende mi? Bulut Veri Depolama ile ilgili merak ettikleriniz burada.
CLOUD BULUT VERİ DEPOLAMA

CLOUD (BULUT) VERİ DEPOLAMA SSS

CLOUD (BULUT) VERİ DEPOLAMA nedir?

CLOUD (BULUT) VERİ DEPOLAMA; kurumunuza ait dosyalarınızı, e-postalarınızı, videolarınızı vb. en önemli varlığınız olan verilerinizi, size ayrılmış bir alanda güvenli şekilde depolamanızı sağlar.

CLOUD (BULUT) VERİ DEPOLAMA ile verilerime her yerden erişebilir miyim?

CLOUD (BULUT) VERİ DEPOLAMA servisinde verilerinize internet üzerinden istediğiniz yerden erişebilirsiniz. Özetle internet erişimi olan her yerden verilerinize erişmeniz mümkün olur.

CLOUD (BULUT) VERİ DEPOLAMA servisi için gerekenler nedir?

CLOUD (BULUT) VERİ DEPOLAMA servisi için donanım veya yazılım satın almanız gerekmez. Verilerinizin depolanması için gereken altyapı Teknotel’in cloud sunucuları üzerinden sunulur. Almış olduğunuz servis kapsamında depolama alanı tahsis edilir.

CLOUD (BULUT) VERİ DEPOLAMA çözümü kimler içindir?

CLOUD (BULUT) VERİ DEPOLAMA servisi ile; şirket dışındayken kurumsal iş verilerine ihtiyaç duyan; satış, pazarlama, proje yöneticisi vb. sahada görev yapan kişiler verilerin en güncel versiyonlarına her zaman ulaşabilir. İşi gereği sürekli seyahat etmesi gereken kişiler için de, verilerine Dünya’nın her yerinden ve her zaman erişebilmelerini sağlaması sayesinde birebir servistir.

CLOUD (BULUT) VERİ DEPOLAMA servisinde verilerim güvende mi?

CLOUD (BULUT) VERİ DEPOLAMA servisinde kurumunuza ait veriler bulut sunucu ortamında depolanır. Cloud storage servisinin en önemli özelliği, Teknotel'in yüksek güvenlikli cloud ortamı ve Firewall, IPS/IDS, DDoS gibi sunucu güvenliği çözümlerini bulunduran güçlü altyapı üzerinden sağlanıyor olmasıdır.

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN

Merhaba!

Teknotel Canlı Destek Merkezine Hoş Geldiniz...