CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • CLOUD (BULUT) VERİ DEPOLAMA Tasarruf etmek isteyen kurumlar verilerini Cloud (Bulut) Veri Depolama servisine taşıyor. Teknotel Güvenli Bulut Veri Depolama Fiyatları için bizi hemen arayın.
CLOUD BULUT VERİ DEPOLAMA

CLOUD (BULUT) VERİ DEPOLAMA ÜCRETLENDİRME

Cloud (Bulut) Veri Depolama servislerimiz her çeşit kurumsal ihtiyaç düşünülerek tasarlanmıştır.

 

Cloud (Bulut) Veri Depolama ücretlerini buradan inceleyebilir, sizin için en uygun veri depolama servisini önerebilmemiz için +90 216 665 77 00 numaralı telefonu arayarak satış temsilcilerimizle görüşebilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

/contentfile/photo-gallery/5568203dfa6c47c185fe37e3232a4e80.jpg

 

Bulut Depolama Farkı


Cloud (Bulut) Veri depolama ile veri  merkezi ağırlıklarından kurtulabilirsiniz.

  • Her çeşit  ihtiyacınıza özel bulut depolama çözümleri.
  • Hiç bir zaman sizi yarı yolda bırakmayacak ölçeklenebilir depolama alanı.
  • İhtiyacınız kadar kullanıp, kullandığınız kadar harcama imkanı.
  • Cloud veri depolama düşük maliyet avantajı.
  • Bulut depolama istenilen zamanda bilgiye ulaşma imkanı sağlar.

 

Kısaca Cloud Bulut Depolama 


 

/contentfile/photo-gallery/1ff48604de4e4f3bbea2ad862abf962a.jpg

Bulut bilişim genel anlamda depolanan verilerin internet bulutunda saklanması işlemine denirken daha fazla veri depolama alanı ve hızlı veri transferi gibi avantajlar sağlayan hizmet cloud (Bulut) veri depolamadır.

 

Cloud (Bulut) veri depolama işlemi ile  küçük büyük fark  etmeksizin tüm şirketler zaman ve maliyet avantajı sağlamaktadır.

 

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN

Merhaba!

Teknotel Canlı Destek Merkezine Hoş Geldiniz...