CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • CLOUD (BULUT) VERİ DEPOLAMA Tasarruf etmek isteyen kurumlar verilerini Cloud (Bulut) Veri Depolama servisine taşıyor. Teknotel Güvenli Bulut Veri Depolama Fiyatları için bizi hemen arayın.
CLOUD BULUT VERİ DEPOLAMA

CLOUD (BULUT) VERİ DEPOLAMA ÜCRETLENDİRME

Cloud (Bulut) Veri Depolama servislerimiz, her çeşit kurumsal ihtiyaç düşünülerek tasarlanmıştır.

 

Cloud (Bulut) Veri Depolama ücretlerini buradan inceleyebilirsiniz. Ayrıca, kurumunuza  en uygun veri depolama servisini önerebilmemiz için +90 216 665 77 00 numaralı telefonu arayarak satış temsilcilerimizle görüşebilir ve taleplerinizi bize  iletebilirsiniz.

/contentfile/photo-gallery/5568203dfa6c47c185fe37e3232a4e80.jpg

 

Bulut Depolama Farkı


Cloud (Bulut) Veri depolama ile kurumunuzda fark yaratabilirsiniz:

  • Her çeşit  ihtiyacınıza özel bulut depolama çözümleri.
  • Hiçbir zaman sizi yarı yolda bırakmayacak ölçeklenebilir depolama alanı.
  • İhtiyacınız kadar kullanıp kullandığınız kadar harcama imkanı.
  • Cloud veri depolama düşük maliyet avantajı.
  • Bulut depolama istenilen zamanda bilgiye ulaşma imkanı sağlar.

 

Kısaca Cloud Bulut Depolama 


 

/contentfile/photo-gallery/1ff48604de4e4f3bbea2ad862abf962a.jpg

Bulut bilişim, depolanan verilerin internet bulutunda saklanması işlemine denir. Daha fazla veri depolama alanı ve hızlı veri transferi gibi avantajlar sağlayan hizmet, cloud (Bulut) veri depolamadır.

 

Kurumların büyüklüğü fark etmeksizin, Cloud (Bulut) veri depolama işlemi ile tüm şirketler zaman ve maliyet avantajı sağlar.

 

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN