CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • CLOUD DISASTER RECOVERY İşinizin sürekliliği için en güvenli servis olan Bulut Felaket Kurtarma fiyatları hakkında uzman satış temsilcilerimiz sizi bilgilendirsin. Bizi şimdi arayın..
CLOUD BULUT FELAKET KURTARMA

CLOUD DISASTER RECOVERY ÜCRETLENDİRME

/contentfile/photo-gallery/4c5d6703d13a43f5aeb5cfd78c2ebdd9.jpg

Verilerinize karşı meydana gelebilecek ani kesilmelerin yanı sıra, doğal afet, siber saldırı, veri bozulması gibi iç  ve dış tehditlerle karşılaşılması durumunda da, iş sürekliliğinin kesintisiz olarak sağlanması için bulut felaket kurtarmayı tercih edebilirsiniz. Bulut felaket kurtarma, bu tip durumlarda siz müşterilerimizin hiçbir kayıp yaşamaması prensibi üzerine kurulmuş bir bulut hizmetidir.

 

Kurumsal iş uygulamalarınızın kesintisiz çalışması ve verilerinizin kaybolmaması için en güvenli servis olan Cloud Diaster Recovery (Felaket Kurtarma) servisi proje bazında ücretlendirilmektedir. 

 

Daha fazla bilgi için > Bulut Felaket Kurtarma Özellikler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Kurumunuzun ihtiyacının analiz edilmesi ve size en uygun projelendirmenin yapılması için +90 216 665 77 00 numaralı telefonu arayarak satış temsilcilerimizle görüşebilir ve Cloud Disaster Recovery servis ve fiyatlarıyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. 

 

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN