CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • DATA CENTER INTERNET Veri Merkezi (Datacenter) İnternet, Telehouse Istanbul müşterilerimize, 'Carrier Neutral' altyapımız üzerinden sunduğumuz erişim servisidir.
INTERNET DATA CENTER INTERNET

DATA CENTER INTERNET SSS

Data Center Internet nedir?

Data Center Internet, Teknotel'in Telehouse Istanbul Veri Merkezi'nden Data Center ve Cloud servisi alan müşterilerine, 'Carrier Neutral' (Operatör Bağımsız) altyapısı üzerinden sunduğu erişim servisidir.

Data Center Internet seçenekleri nelerdir?

Data Center internet servisleri Telehouse Istanbul veri merkezi’nin Carrier Nautral özelliği ile, farklı operatörlerin erişim altyapısı üzerinden sunulur. Teknotel’in operatör bağımsız altyapısı Türk Telekom, TTI, Med-Nautilus, Turkcell SOL ve Vodafone operatörlerine ait erişim hizmetlerinden oluşur.

Kimler Data Center Internet kullanır?

Data Center Internet servisinden yararlanmak için Teknotel’den Data Center (Sunucu Barındırma, Sunucu Kiralama) veya Cloud servislerinden herhangi birisini almanız gerekmektedir.

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN