CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

 • DATA CENTER INTERNET Datacenter servisleri için gerekli olan Veri Merkezi (Datacenter) İnternet erişimi Telehouse İstanbul'un Carrier Neutral altyapısı üzerinden sağlanır.
INTERNET DATA CENTER INTERNET

DATA CENTER INTERNET ÖZELLİKLER

 

Data Center Internet Nedir?

 

 


Data Center Internet, Teknotel'in Telehouse Istanbul Veri Merkezi'nden Data Center, Cloud ve Hosting servisi alan müşterilerine, 'Carrier Neutral' (Operatör Bağımsız) altyapısı üzerinden sunduğu erişim servisidir. 

 

Türkiye'nin ilk 'Carrier Neutral' veri merkezlerinden birisi olan Telehouse Istanbul, bu özelliği sayesinde müşterilerine farklı operatörlere ait internet erişim ve noktadan noktaya bağlantı seçenekleri sunuyor.

 

Müşteriler Data Center, Cloud ve Hosting servislerinin çalışması için gerekli erişim hizmetini diledikleri operatörden alabilirken, aldıkları erişim servisini bu yapıdaki bir diğer operatörün erişim hizmetiyle yedekleyebilirler. 

 

 

 

 

Carrier Neutral Erişim Altyapısı

 


Telehouse Istanbul'un Carrier Neutral Altyapısında farklı Operatörlerin erişim altyapıları üzerinden bağlantı seçenkleri sunulur. 

 • Veri Merkezi Erişim Seçenekleri
  Veri Merkezi Erişim Kapasiteleri
 • Türk Telekom
  2 x 10 Gbps Fiber Optik Metro Ethernet Erişimi
 • TTI
  2 x 10 Gbps Fiber Optik Metro Ethernet Erişimi
 • Telecom Italia
  2 x 10 Gbps Fiber Optik Metro Ethernet Erişimi
 • Turkcell SOL
  2 x 10 Gbps Fiber Optik Metro Ethernet Erişimi
 • Vodafone
  2 x 10 Gbps Fiber Optik Metro Ethernet Erişimi

 

 

Şimdi İnceleyin


Teknotel'in Data Center ve Cloud Servisleri hakkında detaylı bilgi alabilir, taleplerinizi +90 216 665 77 00 numaralı telefonu arayarak satış temsilcilerimize iletebilirsiniz. 

 

DATA CENTER   |   CLOUD

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN