CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • DATA CENTER INTERNET Datacenter ve Cloud hizmetlerinin çalıştırılması için sunduğumuz Veri Merkezi (Datacenter) İnternet fiyatları aldığınız hizmet kapsamında ücretlendirilir.
INTERNET DATA CENTER INTERNET

DATA CENTER INTERNET ÜCRETLENDİRME

Data Center Internet, Teknotel'in veri merkezi Telehouse Istanbul'dan Data Center ve Cloud hizmeti alan müşterilere sunulan erişim hizmetidir. Data Center ve Cloud hizmetlerinin çalıştırılması için sunulan Data Center Internet servisleri proje bazında ücretlendirilir. 

/contentfile/photo-gallery/a8d4594547c942fdb0be36ab8cdc57e6.jpg

Kurumunuzun ihtiyacının analiz edilmesi ve size en uygun projelendirmenin yapılması için +90 216 665 77 00 numaralı telefonu arayarak satış temsilcilerimizle görüşebilir ve Data Center, Cloud ve Data Center Internet servis ve fiyatlarıyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. 

 

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN