CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • HABERLER Teknotel hakkında tüm haberleri bu sayfadan takip edebilirsiniz...
KURUMSAL BİZ KİMİZ?
HABERLER
22.3.2016 tarihinde eklendi

Teknotel ve Telehouse Istanbul Genel Müdürü Alper Selçuk Röportajı

Teknotel ve Telehouse Istanbul Genel Müdürü Alper Selçuk Röportajı

 

Teknotel ve Telehouse Istanbul Genel Müdürü Alper SELÇUK, Donanımhaber röportajında; Kozyatağı’nda kurumlara hizmet veren Telehouse Istanbul Veri Merkezi ve TELEHOUSE ile işbirlikteliklerini anlattı.

 

Alper Selçuk ayrıca, Telehouse Istanbul’un Carrier Neutral (Operatör Bağımsız) yapısı sayesinde 5 farklı operatörün erişim altyapısı ile, müşterilerine tam yedekli hizmet sunduğuna değinirken, kesintisiz hizmet anlayışının işlerinin temeli olduğunu vurgulayarak, iş sürekliliğini dikkate alan kurumlar için  Ankara’da bulunan bir başka Veri Merkezi’nde Disaster Recovery (Felaket Kurtarma) projeleri hayata geçirdiklerini söyledi.  

DİĞER HABERLER
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN