CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

 • Teknotel'de Kariyer Teknotel'de Kariyer. Bireysel olarak Özgür ve takım olarak Demokratik bir anlayış, Teknotel'in insan kaynakları felsefesini tanımlıyor.
KURUMSAL BİZ KİMİZ?

KARİYER İMKANI

TEKNOTEL’de ilk iş günü… Sıcak başlangıçlar uzun ömürlü olur.

TEKNOTEL’de ilk iş günü… Sıcak başlangıçlar uzun ömürlü olur.

 

Teknotel'de Kariyer

Politikamız

Çalışanlarımızın fırsat eşitliğine önem veriyor,  tüm sosyal haklarının adil bir şekilde  sağlanmasına dikkat ediyoruz. Ayrıca, çalışanlarımızın bilgi ve yeteneklerini geliştirmeleri için eğitimler  ve motivasyon sağlayıcı sistemler geliştirermeye önem veriyoruz. 

 

 

 

 

Çalışanlarımızın potansıyellerini en verimli şekilde kullanabilmeleri, yetenek ve becerilerini yaptıkları işe uygulayabilmeleri için yeni çalışma modelleri geliştirmenin aynı sıra çalışanlarımıza kariyerleri boyunca uygun ortam sağlıyor, performans ölçümünü objektif yöntemlerle yapıyoruz.

 

İnsan kaynakları uygulamarında, Teknotel olarak, insana saygıyı temel alıyoruz. Haklarınıza saygı göstererek, yapılan tüm başvurularda, gizlilik prensibinin korunmasını esas alıyoruz.

 

ÜCRET POLİTİKASI

 

12 maaş verilmektedir. Performans ve enflasyona bağlı olmak üzere, dönemsel olarak ücret ayarlaması yapılmaktadır.

Performans değerlendirmesi; personelin yetiştirilmesinin ve ilerlemesinin ölçülebilmesi, yetenekleri ile ilgili bilgilerin toplanması ve yükselme,nakil, ücret artışı ve prim gibi konulardaki kararların objektif olarak alınabilmesi, nitelikleri gerileyen personelin yeniden kazanılması için gerekli takibin ve kariyer planının yapılması amacıyla uygulanır.

 

SOSYAL OLANAKLAR

SSK sigortası

Öğle yemeği

Eğitim desteği

Sosyal faaliyetler

 

Bizimle Çalışmak için...

 

Aşağıda listelenmiş olan açık pozisyonlardan kendi yetkinlik ve tecrübenize uygun olan iş ilanına başvurmak için başvuru formumuzu doldurabilirsiniz. Başvurunuz Kariyer birimimiz tarafından en kısa sürede incelenecektir. Başvurunuzun uygun bulunması durumunda sizinle en kısa zamanda iletişime geçilecektir. Tüm başvurular belirli bir süre için veri bankamızda tutulacak ve bu süre içerisinde oluşabilecek uygun pozisyonlarda ayrıca değerlendirilecektir.

AÇIK POZİSYONLAR 4

KURUMSAL SATIŞ MÜHENDİSİ / İstanbul Anadolu Yakası

Başvur

TEKNOTEL TELEKOM

Türkiye’de 35 yılı aşkın süredir telekomünikasyon sektörüne öncülük eden Teknotel Grubu’nun Internet, Data Center ve Altyapı hizmetleri sağlayıcılığı faaliyetlerini yürüten Teknotel Telekom, kurumların ihtiyaçlarına yönelik tümleşik erişim çözümleri sunar. Teknotel, yurtiçi ve yurtdışındaki yedekli bağlantıları sayesinde yüksek performanslı ve kesintisiz Internet, Cloud ve Data Center hizmetleri sağlamaktadır.
  

GENEL NİTELİKLER

 • Üniversitelerin teknik (Elektronik Haberleşme Mühendisliği ve Bilgisayar Mühendisliği) bölümlerden yeni mezun,
 • Öğrenmeye istekli ve kişisel gelişime açık,
 • İletişim becerisi ve temsil yeteneği yüksek,
 • İyi seviyede İngilizce bilen,
 • Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğünü tamamlamış,
 • Aktif olarak araç kullanan,
 • Tecrübe şartı aranmamaktadır.

 

İŞ TANIMI

Teknotel Telekomünikasyon A.Ş. bünyesinde görev almak üzere Kurumsal Satış Mühendisleri aranmaktadır.

 • Planlı/Plansız aktif firma ziyaretlerinin gerçekleştirmesi, bu ziyaretler sonucunda projeler üretilmesi ve satışa dönüştürülmesi,
 • Belirlenen bölge bazında aktif saha çalışması yapılması,
 • Şirket hedefleri doğrultusunda satış sürecinin yönetilmesi,
 • Yeni müşterilerin kazanılmasına odaklanarak portföy oluşturulması ve yönetimini gerçekleştirilmesi,

İlk görüşmeler Zoom üzerinden online olarak yapılacaktır.

NETWORK & SECURITY TAKIM LİDERİ / İstanbul Anadolu Yakası (Kadıköy)

Başvur

Teknotel Telekomünikasyon A.Ş. olarak genişleyen ekibimiz için;

 

- Cisco IOS, IOS-XR, Juniper MX, Huawei, HPE, Fortinet, Fortigate, FortiADC, FortiDDOS sistemlerini bilen,

 

- BGP, OSPF, ISIS, MPLS, IPV6, QinQ, dot1q Tunneling, Vlan Mapping, QoS, vb. konfigürasyonlara hakim, troubleshooting yapabilen.

 

- Tercihen mühendislik disiplinlerinden; Elektrik-Elektronik, Elektronik Haberleşme ve Bilgisayar Mühendisi, ISS (internet servis sağlayıcı) 'de çalışmış, transmisyon ve operatör ilişkilerini bilen 5 yıl ve üzeri tecrübeli,

 

- CCNP, CCIE veya muadil sertifikalarından en az birine sahip, ingilizce konuşup anlaşabilen,

 

- 7/24 pro aktif çalışma düzenine ayak uydurabilecek takım lideri arayışımız bulunmaktadır.

 

Başvuru yapan adaylardan; Kadıköy, Ataşehir, Maltepe ilçelerinden yakın ulaşım imkanı olanlar ve İngilizce olarak kendisini ifade edebilen adaylar önceliklendirilecektir.

 

İlgilenen kişiler "Network & Security Takım Lideri" konu başlığı ile umit.aydinli@teknotel.com adresine veya bu sayfa üzerinden özgeçmişlerinizi paylaşarak başvuru yapabilirsiniz.

 

ilk görüşmeler online olarak yapılacaktır.

HOSTING VE SİSTEM TAKIM LİDERİ / İstanbul Anadolu Yakası (Kadıköy)

Başvur

Teknotel Telekomünikasyon A.Ş. olarak genişleyen ekibimiz için;
 

- Vmware, Veeam, Plesk, Cpanel, WHM, WHMCS, Microsoft Server Family, Linux çekirdek Ubuntu, Centos işletim sistemlerini bilen,

 

- Tercihen mühendislik disiplinlerinden; Elektrik-Elektronik, Elektronik Haberleşme ve Bilgisayar Mühendisi, hosting alanında çalışmış 5 yıl ve üzeri tecrübeli,

 

- MCSA, MCSE sertifikalarından en az birine sahip, ingilizce konuşup anlaşabilen,

 

- 7/24 pro aktif çalışma düzenine ayak uydurabilecek takım lideri arayışımız bulunmaktadır.


Başvuru yapan adaylardan; Kadıköy, Ataşehir, Maltepe ilçelerinden yakın ulaşım imkanı olanlar ve İngilizce olarak kendisini ifade edebilen adaylar önceliklendirilecektir.

 

İlgilenen kişiler "Hosting ve Sistem Takım Lideri" konu başlığı ile umit.aydinli@teknotel.com adresine veya bu sayfa üzerinden özgeçmişlerinizi paylaşarak başvuru yapabilirsiniz.

 

ilk görüşmeler online olarak yapılacaktır.

GENEL BAŞVURU FORMU / İstanbul Anadolu Yakası

Başvur

Teknotel Telekomünikasyon A.Ş.bünyesinde görev almak üzere çalışma arkadaşları aranmaktadır.


GENEL YETENEKLER

 

 • Deneyimli ve planlı,
 • Üniversite veya Yüksekokul Mezunu,
 • Microsoft office programlarına hakim,
 • İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
 • Kişisel gelişimine özen gösteren,
 • Ekip çalışmasına uyumlu,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı,
 • Bay (Askerlik ile ilişiği bulunmayan) ve Bayan takım arkadaşları alınacaktır.

 


Genel başvuru formu aracılığı ile şirketimize başvuran adaylar veri tabanımıza kaydedilmekte, gerektiğinde uygun pozisyonlarda değerlendirmeya alınacaktır.

Başvurularınızda lütfen görev yapmak istediğiniz alanı açıkca belirtiniz.

 

İlginiz için teşekkür ederiz.

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN