CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • HABERLER Teknotel hakkında tüm haberleri bu sayfadan takip edebilirsiniz...
KURUMSAL BİZ KİMİZ?
HABERLER
6.4.2016 tarihinde eklendi

TEKNOTEL Telekom web sitemiz www.teknotel.com artık yeni yüzü ile yayında!

TEKNOTEL Telekom web sitemiz www.teknotel.com artık yeni yüzü ile yayında!

Kurumsal ve daha dinamik arayüzüyle sizlerle buluşan web sitemizde Teknotel’in CLOUD, INTERNET, DATA CENTER ve HOSTING başlıkları altında kurumlara özel sunduğu hizmetleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir, kurumunuz için en uygun Cloud Sunucu, Kurumsal Hosting, Alan Adı ve Ek Hizmetleri online olarak satın alabilir, aynı gün içerisinde servislerden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

 

Tablet, cep telefonu vb. mobil cihazlar için uygun tasarlanmış arayüz üzerinden kolayca erişebileceğiniz web sitemizden bizlerle her an iletişime geçerek kurumsal satış temsilcilerimiz ile görüşebilir servislerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Ayrıca, TEKNOTEL ile ilgili güncel haberleri, yenilikleri, kampanyaları ve hizmetlerimizi takip edebilmek için web sayfamızın altında yer alan bizden haber alın bölümüne e-posta adresini bırakmanız yeterli.

 

Sizi web sitemizi ziyaret etmeye bekliyoruz. www.teknotel.com

DİĞER HABERLER
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN