CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

 • Yılların Deneyimini; Kaliteli Hizmet Anlayışı ile Birleştiren Teknotel Telekom, 1984 Yılından Bugüne Telekomünikasyon Sektöründe Önemli İLK'lere imza attı...
KURUMSAL BİZ KİMİZ?

DÜNDEN BUGÜNE

 • Teknotel Telekom uluslar arası Bilgi Teknolojileri Hizmet Yö... 2020 ISO/IEC 20000 & 22301 Belgesini Aldı

  Teknotel Telekom uluslar arası Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi ve İş Sürekliliği Yönetim Sistemi ISO/IEC 20000 ve 22301’e uyum sağlayarak Dünyanın en büyük belgelendirme kuruluşlarından birisi olan ve aynı zamanda standardın yazıcısı BSI (British Standards Institution) tarafından belgelendirildi.

 • Teknotel Telekom, kurumsal telekomünikasyon hizmetleri alanı... 2011 TELEHOUSE ISTANBUL Veri Merkezi Faaliyete Başladı

  Teknotel Telekom, kurumsal telekomünikasyon hizmetleri alanındaki tecrübesi ile uluslar arası standartlara sahip ilk veri merkezi yatırımı Telehouse Istanbul’u hayata geçirdi. www.telehouseistanbul.com

 • Uydu İşletmeciliği ve İnternet Servis Sağlayıcılığı kimliği ... 2010 Teknotel STH Lisansı Aldı

  Uydu İşletmeciliği ve İnternet Servis Sağlayıcılığı kimliği ile kurumların her çeşit ihtiyacına yönelik iletişim çözümleri sunan Teknotel Telekom 2010’da aldığı STH lisansı ile tüm GSM operatörleri ile ara bağlantı anlaşmaları yaparak geniş servis yelpazesine VoIP hizmetlerini de ekledi.

 • Teknotel Telekom uluslar arası Bilgi Güvenlik Yönetim Sistem... 2010 ISO/IEC 27001 Belgesini Aldı

  Teknotel Telekom uluslar arası Bilgi Güvenlik Yönetim Sistemi standardı olan ISO/IEC 27001’e uyum sağlayarak Dünyanın en büyük belgelendirme kuruluşlarından birisi olan ve aynı zamanda standardın yazıcısı BSI (British Standards Institution) tarafından belgelendirildi.

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN