CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • SİZİ ARAYALIM Talep formumuzu doldurun, ekibimiz en kısa zaman içerisinde sizi arayıp, dilediğiniz konu hakkında detaylı bilgi versin.
İLETİŞİM Tüm İçerikler

Bize ulaşın, sizi arayalım

Kurumsal İnternet ve Data Center hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak, her türlü konuda talep ve önerilerinizi aktarmak için talep formumuzu doldurarak mesajınızı iletin, arkadaşlarımız en kısa sürede sizi arayıp detaylı bilgi versin. 

 

Cloud Sunucu, Kurumsal Hosting ve Alan Adı hizmetlerine web sitemizden anında sahip olabilirsiniz. 

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN