CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • HABERLER Teknotel hakkında tüm haberleri bu sayfadan takip edebilirsiniz...
KURUMSAL BİZ KİMİZ?
HABERLER
20.6.2016 tarihinde eklendi

Teknotel Telekomünikasyon Donanım Haber İletişim Sponsoru Oldu

Teknotel Telekomünikasyon Donanım Haber İletişim Sponsoru Oldu

Teknotel Telekomünikasyon DonanımHaber İletişim Sponsoru oldu. Kesintisiz ve güvenilir iletişimi desteklemek için önemli bir misyon yüklenen Teknotel, sektörde 30 yılı aşkın bir tecrübeye sahip.

 

Teknotel Telekomünikasyon olarak Donanımhaber ile gerçekleştirdiğimiz işbirliğimizin ve dijital dönüşümün Türkiye’deki değerli konuşma ve paylaşma alanını sunan donanımlı ekibi kesintisiz ve güvenilir iletişimini desteklemekten memnuniyet duyuyoruz.

 

Türkiye’de 30 yılı aşkın süredir telekomünikasyon sektörüne öncülük eden Teknotel Grubu’nun Internet, Datacenter, Altyapı ve Ses hizmetleri sağlayıcılığı faaliyetlerini yürüten Teknotel Telekom, kurumların ihtiyaçlarına yönelik tümleşik erişim çözümleri sunar.

 

Teknotel, yurtiçi ve yurtdışındaki yedekli bağlantıları sayesinde yüksek performanslı ve kesintisiz Internet, Cloud ve Datacenter hizmetleri sağlar. Teknotel’in dünyanın en büyük telekom şirketlerinden KDDI’nın iştiraki olan Telehouse ile işbirliğiyle hayata geçen, Türkiye'nin ilk “Carrier Neutral” yani “Operatör Bağımsız”  veri merkezlerinden biri olan Telehouse Istanbul Veri Merkezi ise kurumlara global standartlarda hizmet sunar.

 

 

DİĞER HABERLER
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN