CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • HABERLER Teknotel hakkında tüm haberleri bu sayfadan takip edebilirsiniz...
KURUMSAL BİZ KİMİZ?
HABERLER
29.1.2016 tarihinde eklendi

Teknotel Gelecekhane 'Dijital 2.0 Dijitalleşmeyen Kalmasın' Etkinliğine Sponsor Oldu

Teknotel  Gelecekhane 'Dijital 2.0 Dijitalleşmeyen Kalmasın' Etkinliğine Sponsor Oldu

Dijitalleşmeye bir adım daha atmaya hazır mısınız? 

 

Günümüzde geniş bant internet erişim altyapılarının yaygınlaşması ve bunu takiben mobil teknolojilerin geleneksel iş uygulamalarının yerini alması ile; sağlıktan bankacılığa, tarımdan hizmete, eğitimden sanata bir çok farklı sektörü etkileyen dijitalleşme, yaşamı ve şirketlerin iş yapış şekillerini değiştiriyor.

 

Bugün çevremize baktığımızda dijital ortamdan yararlanmayan sektör kalmadığını görüyoruz. Dijitalleşme hayatımızın her yerinde. Önceden dijital ortamda yapamayacağımız bir çok karmaşık işi artık dijitalleşme ile saniyeler içinde yapabiliyorken, neden dijital dünyanın trendlerini kaçıralım ki?

 

4 Haziran 2015 tarihinde Bahçeşehir Üniversitesinde, Gelecekhane Düşünce Kuruluşu tarafından gerçekleştirilen üniversite öğrencilerinden, kurum üst düzey yöneticilerine kadar yaklaşık 250 kşinin katılımcı olarak bulunduğu etkinlikte Teknotel Genel Müdür'ü Alper SELÇUK konuşma yaptı. Sn. Alper SELÇUK konuşmasında dijitalleşmenin hızından ve dijitalleşmeyi yakalamak isteyen kurumlar için hızlı ve kesintisiz internet erişiminin önemine değindi.

 

Bunu yanı sıra, etkinlikte farklı sektörlerden katılımcılar, dijitalleşmenin nasıl olacağı hakkında ön görülerini paylaşırken, geleceğin dijitalleşmesinde tahminlerde bulunarak fikir paylaşımında bulundurlar. 

DİĞER HABERLER
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN