CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

 • MÜŞTERİLERİMİZİN GÖZÜNDEN Teknotel Başarı Öyküleri.Müşterilerimizin bizim için söylediklerine kulak veriyoruz!
KURUMSAL BİZ KİMİZ?

BAŞARI ÖYKÜLERİ

 • Marriott Istanbul Asia
  Teknotel Başarı Hikâyeleri – İstanbul Marriott Hotel Asia

  İhtiyaç: Yönetim ve Misafir Network’ünün güvenli, kesintisiz ve bağımsız olarak sunulması.

  Proje: Fiber Optik Metro Ethernet (Yönetim + Misafir internet erişimi) Yönetim ve misafir Network’ünün bağımsız olması. Max. 5dk. içerisinde Upgrade özelliği

  Çözüm: Tam yedekli Fiber Optik Metro Ethernet + Wifi erişimi sunuldu. Tam yedekli Cisco Router / Switch backbone donanımı kullanıldı.

  İstanbul Marriott Hotel Asia’da yapılan Global bir etkinlik sırasında %100’e ulaşan doluluk oranı sebebiyle artan internet kullanımını maksimum 5dk. içerisinde 1 Gbps hızına yükseltildi.

  Başarı Hikayesi - Marriott Istanbul Asia

 • Çimentaş Group
  Teknotel Telekom ile ortak bir dil konuşabiliyoruz…

  Operasyonumuzda benimsediğimiz yüksek standartları tabii ki tedarikçilerimizden de bekliyoruz. Çalıştığımız ISP'nin ticket mekanizması ve hızlı geri dönüşleri bizim için çok önemli. Teknotel Telekom ile ortak bir dil konuşabiliyor ve sorularımıza hızlı cevap, problemlerimize etkili çözüm alabiliyoruz.

  MIS Yönetimi - Çimentaş Group

 • Four Seasons
  Yedekli bağlantılar yurtdışı trafiğimizin etkin yönetimini sağlıyor…

  Türkiye'deki iki otelimizin erişimini Teknotel Telekom altyapısından sağlıyoruz, Teknotel Telekom'un omurgasında yer alan yedekli bağlantılar yurtdışı trafiğimizi etkin bir şekilde yönetmemizi sağlıyor.

  Bilgi İşlem Müdürü - Four Seasons

 • Tupperware
  Teknotel Telekom operasyon yükümüzü hafifleterek, tasarruf etmemizi sağladı.

  Teknotel Telekom'dan aldığımız internet ve sunucu barındırma hizmetleri ile gözümüz arkada kalmadan iş yükümüzü azalttık, tasarruf ettik. Bizim gibi çok dinamik bir şirketi anlayabilen, uyum sağlayabilen, hizmet sunma becerisini gösteren Teknotel Telekom'a ve hiçbir zaman bizi yalnız bırakmayan yüksek kalifikasyonlu ve çözüm odaklı kadrosuna teşekkür ederiz.

  Bilgi İşlem Müdürü - Tupperware

 • Sürat Kargo
  Teknotel Telekom'un özverili kadrosu sayesinde işlerimiz kesintisiz bir şekilde devam ediyor…

  Operasyonumuzun sürekliliği çok kritik… 500'den fazla şubemizi içeren geniş alan ağımızı Teknotel Telekom'a emanet ettik, T-DSL servisi sayesinde ciddi boyutlarda tasarruf sağladık. Teknotel Telekom'un özveri ile çalışan kadrosu sayesinde problemler kısa sürede çözülüyor, işlerimiz kesintisiz bir şekilde devam ediyor

  Bilgi İşlem Müdürü - Sürat Kargo

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN

Merhaba!

Teknotel Canlı Destek Merkezine Hoş Geldiniz...