CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • SUNUCU YEDEKLEME Sunucu Yedekleme hizmeti, Teknotel'in Tier3+ veri merkezinde barındırılan en son teknoloji sunucular ile sağlanır.
DATA CENTER SUNUCU YEDEKLEME

SUNUCU YEDEKLEME SSS

Sunucu Yedekleme Nedir ?

Sunucu Yedekleme, Teknotel'İn Telehouse Istanbul Veri Merkezi'nde bulunun sunucuları üzerinde, hiçbir yatırım ve onarım/bakım maliyeti olmadan verilerinizi yedekleme hizmetidir.

Sunucu Yedeklemede zaman periyotları nasıl belirleniyor ?

Telehouse Istanbul Veri Merkezi'nde yer alan sunucularınızdaki ya da kiraladığınız sunucular üzerindeki tüm verilerin boyutuna ve yedekleme aralıklarına siz karar veriyorsunuz.

Sunucu Yedekeleme işlemi yapılırken herhangi bir ek yazılıma ihtiyaç var mı?

Hayır. Ek bir yazılım kurulumuna ihtiyacınız olmuyor.

Sunucu Yedekleme işleminden sunucumun performansı etkilenir mi ?

Sunucu performansında herhangi bir kayıp yaşanmamaktadır.

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN