CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • SUNUCU YEDEKLEME İşinizi güvence altına alan Sunucu Yedekleme Fiyatları ile ilgili bilgi için bize ulaşın. Günlük, haftalık, aylık yedekleme.
DATA CENTER SUNUCU YEDEKLEME

SUNUCU YEDEKLEME ÜCRETLENDİRME

Sunucu yedekleme servisimizde, sunucularınızdaki uygulama ve verilerin güvenlğini sağlayan sunucular proje bazında ücretlendirlmektedir. Her ölçekteki firmalanın sanal veya fiziksel sistemlerinin gelişmiş yedeklenmesi ve anlık olarak geri yüklenmesi için geliştirilmiştir.

/contentfile/photo-gallery/a533134207dc447184d04e5650a640ee.jpg

 

Kimler İçin Sunucu Yedekleme ?


  • Sunucularının kapasitesini sunucu yedekleme olarak da kullanmak isteyen,
  • Kurumu için hayati önem taşıyan verilerini, farklı bir sunucuda yedeklemek isteyen,
  • Olağanüstü durumlara karşı herhangi bir veri kaybı yaşamak istemeyen,
  • Verilerinin güvenli bir sunucuda kesintisiz bir şekilde çalışmasını isteyen,
  • Sunucu yedekleme sistemi için, sistem olarak sürdürülebilir bir yedekleme sağlamak isteyen,

            tüm kurumlar için ideal hizmet sunucu yedekleme sistemidir.

 

Kurumunuzun ihtiyacının analiz edilmesi ve size en uygun projelendirmenin yapılması için +90 216 665 77 00 numaralı telefonu arayarak satış temsilcilerimizle görüşebilir ve Sunucu Yedekleme servis ve fiyatlarıyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. 

 

Sunucu yedekleme hakkında daha detaylı bilgi için > Sunucu Yedekleme Özellikler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN