CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • SUNUCU KİRALAMA Sunucu yatırımı yapmak istemeyen kurumlara özel Sunucu Kiralama (Dedicated Server) servisi. Sunucu bakım, upgrade, kesintisiz erişim, 7/24 destek bizden.
DATA CENTER SUNUCU KİRALAMA

SUNUCU KİRALAMA SSS

Sunucu Kiralama nedir?

Kiralık Sunucu hizmeti olarak da bilinen Sunucu Kiralama (Dedicated Server), Teknotel sunucularının kurumların özel kullanımları için tahsis edildiği servistir.

Sunucu Kiralama avantajları nelerdir?

Sunucu Kiralama servisi ile donanım ve lisans satın almanız gerekmez. Aylık belli bir kira ücreti karşılığında her çeşit ihtiyacınıza yönelik fiziksel sunucu tahsis edilir. Diğer bir avantajı ise sunucuların profesyonel Data Center ortamında barındırılması, yüksek hızda ve kesintisiz erişim hizmetleri ile birlikte sunulmasıdır.

Kiralık Sunucularda hangi uygulamaları çalıştırabilirim?

Kiralık Sunucularda e-mail, web, e-ticaret, e-marketing, B2B, ERP, CRM, portal, control panel, veri tabanı gibi çeşitli kritik ve yüksek trafik ihtiyacı olan iş uygulamalarınızı çalıştırabilir, yedek sunucu ve/veya veritabanı sunucusu olarak kullanabilirsiniz.

Kimler Kiralık Sunucu tercih ediyor?

Fiziksel sunucu, ekstra alan, enerji ve personel yatırımı yapmak istemeyen, donanım, işletim sistemi, uygulama kurulum yönetim, bakım ve yedekleme, panel, lisans kiralama vb. maliyetlerden kısmak isteyen, yüksek miktarda ziyaret alan ve 7/24 çalışması gereken bir/birden fazla web sitesini barındıran, Sunucuları üzerinde kritik ve yüksek trafik ihtiyacı olan iş uygulamaları çalıştıran, web, e-mail hosting servisi vermek isteyen, Radyo, TV, online oyun yayını yapmak isteyen vb. küçük/orta ölçekli işletmeler yüksek güvenlikli, kesintisizlik ve esneklik garantisi sunan Sunucu Kiralama hizmetini tercih ediyorlar.

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN