CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • Teknotel.com'dan yapacağınız online alışverişinizde, ödeme işlemleriniz İyzico Güvencesi Altıda sağlanıyor.
ALTYAPIMIZ ÇÖZÜM ORTAKLARI

ÖDEME İŞLEMLERİNİZ İYZİCO GÜVENCESİ ALTINDA

/contentfile/photo-gallery/bfa5e3a3718e45aca455976033450e33.jpg

 

iyzi Payments 2012 yılında  İstanbul’da kuruldu. Şirket; iyzico, iyzico Plus ve iyzico Premium ürünleriyle her alanda ve her büyüklükteki eticaret şirketine kolay ve güvenceli ödeme sistemi yönetim platformu sunuyor.

 

 

 

GÜVENLİK

 


iyzico, e-ticaret alanında TEKNOTEL'in ihtiyaç duyduğu güvenlik standartlarını sağlıyor. Sunduğu tüm hizmetlerde bu alanda dünya standardı olan, Visa ve MasterCard gibi kurumların belirlediği PCI-DSS sertifikasına sahip olan iyzico, böylece tüm e-ticaret platformalarına ihtiyaç duydukları ödeme güvencesini sunuyor.  

 

iyzico sistemi, entegre edildiği sitelerde ödemeleri tümüyle kendi sunucuları üzerinden alıyor. PCI-DSS standartlarında yüksek güvenlik önlemlerine sahip olan bu sunucular, sitelere ortak bir güvenli platform sunuyor. Öte yandan, tüketiciler de ilk kez alışveriş yapacakları platformlarda iyzico güvencesiyle alışveriş yapabiliyor.

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN