CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • MPLS MPLS servisi Türkiye’ye yayılmış erişim ağı üzerinden noktadan noktaya bağlantı oluşturularak, Metro Ethernet, G.SHDSL ve aDSL erişimi sunar.
INTERNET MPLS

MPLS SSS

VPN nedir?

VPN, Virtual Private Network (Sanal Özel Ağ) kısaltması olup, özel veya Internet gibi ortak ağlar üzerindeki noktadan noktaya sağlanan bağlantı çeşididir. VPN teknolojisinde tünel protokolleri adı verilen özel TCP/IP tabanlı protokolleri kullanılır ve veriler şifrelenerek aktarılır.

MPLS VPN nedir?

MPLS VPN (Virtual Private Network - Sanal Özel Ağ), ülke genelinde farklı bölgelere yayılmış ofis, şube, acenteleri vb. çok lokasyonu bulunan kurumların, MPLS omurgası üzerinden haberleşerek merkez ve diğer lokasyonlar ile kesintisiz, hızlı ve güvenli bir şekilde veri alışverişinde bulunmasını sağlayan servistir.

MPLS VPN nerelerde çalışır?

MPLS VPN servisleri Türkiye’nin tüm bölgelerinde sağlanır.

MPLS VPN nasıl çalışır?

MPLS VPN servisi Türkiye’ye yayılmış MPLS omurgası üzerinden noktadan noktaya bağlantı oluşturularak, Metro Ethernet, G.SHDSL ve aDSL erişim yöntemleri kullanılarak çalışır. Metro Ethernet, G.SHDSL ve aDSL MPLS VPN hizmetlerinde; kurumunuz için bir kiralık devre veya noktadan noktaya bağlantı tahsis edilmez. Tüm uzak şube ve ofisleriniz Teknotel’in yönettiği MPLS altyapısı üzerinden haberleşir, böylelikle maliyetleriniz düşer.

MPLS VPN fiyatları nedir?

Çok noktalı kurumların, farklı bölgelere yayılmış ofis ve şubelerinin merkez ve birbirleriyle kesintisiz, hızlı ve güvenli bir şekilde haberleşmesini sağlayan MPLS VPN servisi proje bazında ücretlendirilmektedir. Kurumunuzun ihtiyacının analiz edilmesi ve size en uygun projelendirmenin yapılması için +90 216 665 77 00 numaralı telefonu arayarak satış temsilcilerimizle görüşebilir ve MPLS VPN servis ve fiyatlarıyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN