CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • HABERLER Teknotel hakkında tüm haberleri bu sayfadan takip edebilirsiniz...
KURUMSAL BİZ KİMİZ?
HABERLER
28.1.2016 tarihinde eklendi

Teknotel Management Events Etkinliğine Sponsor Olarak Katıldı

Teknotel Management Events Etkinliğine Sponsor Olarak Katıldı

Teknotel, Türkiye'nin En büyük 200 Sirketi ile 12 Büyük IT sirketini bir araya getiren Management Events IT Executive etkinliğinde sponsoor olarak yer aldı. 

 

4 Kasım 2015 tarihinde Park Bosphorus otelde gerçekleştirilen etkinlikte Teknotel yöneticileri IT yatırımlarını büyütmek isteyen önemli markaların IT direktörleri ile görüşmeler gerçekleştirdi. Teknotel ekibi firmalarının erişim ihtiyaçlarını dinleyerek Teknotel'in Cloud, Data Ceter ve İnternet çözümlerine ilişkin detaylı bilgi verdi. 

 

Bunun yanı sıra Teknotel'in masa başkanlığı yaptığı masa tartışmasında Türkiye'deki Ar-Ge ve İnovasyon çalışmalarına iş camiasının bakışına yönelik fikir alışverşinde bulunuldu. 

 

DİĞER HABERLER
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN