CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • LİSANS KİRALAMA Microsoft'un SPLA (Service Provider License Agreement) partneri olarak Microsoft Lisanslarına yönelik tüm ihtiyacınız için çözüm üretebiliyoruz.
DATA CENTER LİSANS KİRALAMA

LİSANS KİRALAMA SSS

Lisans Kiralama servisi nedir?

Teknotel’in kurumlara sunduğu yazılım lisanslarının kiralanmasıdır. Bu servisten yararlanan kurumların işleri için gerekli yazılımları satın almaları gerekmez.

Servisi kapsamında hangi lisanslardan yararlanabilirim?

Servis sayesinde ihtiyacınız olan Microsoft yazılımlarını satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Ürün detayları için Lisans Kiralama sayfasını inceleyebilirsiniz.

Kimler Lisans Kiralama servisi sunabilir?

Microsoft ile SPLA (Service Provider License Agreement) anlaşmasını imzalamış firmalar bu servisi vermeye yetkilidir. Teknotel Microsoft'un SPLA (Service Provider License Agreement) partneridir.

Neden Lisans Kiralama servisini tercih etmeliyim?

Lisans kiralama servisinden yararlanırsanız işiniz için ihtiyaç duyacağınız lisansları satın almanız gerekmez... Böylelikle yüksek satın alma maliyetlerinden kaçınırsınız. Servis için aylık olarak fatura kesilir. Servisiniz o ayki lisans kullanımınız baz alınarak faturalandırılır. Microsoft lisanslarının en güncel versiyonlarını kullanırsınız. Ayrıca lisanslarınız otomatik güncellenir. Lisanslarınızın türünü ya da adedini istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Fiyat güvencesi vardır. Lisans fiyatları yılda sadece bir kez güncellenir.

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN