CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • LİSANS KİRALAMA Lisans Kiralama - Microsoft yazılımlarını satın alarak yüksek bedeller ödemeyin. Aylık Uygun Bedeller ile işiniz için gerekli Lisansları Kiralayabilirsiniz.
DATA CENTER LİSANS KİRALAMA

LİSANS KİRALAMA ÜCRETLENDİRME

Satın almak yerine kirala...

 

“Lisans Kiralama” servisimiz ile lisans satın almak yerine, lisansı kiralamayı tercih edebilir, bu durumda kiralama süreciniz devam ettiği sürece yazılımınızı güncel tutabilirsiniz. Lisans kiralama hizmeti ile konuyla ilgili bütün yeniliklerden ek bir ücret ödemeden faydalanabilirsiniz.

/contentfile/photo-gallery/ca1bf0e8adf64250a623ed0d661fbe0d.jpg

 

Teknotel'in Colocation, Sunucu Kiralama ve Cloud gibi barındırma servislerinden harhangi birini alıyor, sunucu lisanslarınızı satın almak yerine kiralamak istiyorsanız Lisans Kiralama (Microsoft Lisans) ile ilgili detaylı bilgi alın:

 

+90 216 665 77 00 numaralı telefonu arayarak satış temsilcilerimizle görüşebilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

 

Lisans Kiralama hakkında daha detaylı bilgi için > Lisans Kiralama Özellikler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN