CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Networkü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Networkü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • KOZYATAĞI ÖZEL Teknotel olarak, kendi fiber altyapımız üzerinden Kozyatağı firmalarına özel fiyatlarla Metro Ethernet İnternet (Fiber İnternet) projeleri sunuyoruz.
INTERNET METRO ETHERNET

KOZYATAĞI FİRMALARINA ÖZEL FİYATLAR

 

TEKNOTEL fiber optik altyapısı üzerinden Kozyatağı bölgesindeki kurumunuza ÖZEL FİYATLARLA sunduğu, Metro Ethernet İnternet (Fiber İnternet) hizmetiyle iş süreçlerinizi yüksek performans ve kesintisiz olarak yönetmenizi sağlıyor.

 

Kurumunuza Özel projelendirme ve tekliflendirme için bizimle iletişime geçin.

444 12 99 / satis@teknotel.com


Simetrik iletim yapısına sahip, paylaşımsız ve kotasız sunduğumuz servis ile internete yüksek hızlarda bağlanabilirsiniz.

 

Talebiniz ardından hızlı kurulum ve aktivasyon süreçlerini izleyen Metro Ethernet İnternet (Fiber İnternet) servisi için kablolama ve farklı erişim teknolojilerinde ihtiyaç duyulan yüksek maliyetli SDH gibi ek yatırımlar yapmanız gerekmezken, çok uygun aylık hizmet bedelleri ile servisten yararlanabilirsiniz.

 

SİZE ÖZEL AVANTAJLAR

  • Maliyet Tasarrufu - Kablolama, kurulum, switch maliyetleri yok. Çok uygun aylık servis bedelleri.
  • Kurumunuza ÖZEL - Sadece size özel bir hat üzerinden paylaşımsız internet erişimi
  • Yüksek Hızlar -  5 Mbps – 10 Gbps arasında ihtiyaca uygun sunulan değişken ve yüksek hız seçenekleri
  • Limitsiz ve Kotasız – Limit ve kota uygulamayan Metro Ethernet İnternet ile sınırsız veri iletişimi
  • 7/24 Uzman Desteği & Ticket Sistemi
  • MRTG, PRTG Monitoring ile 7/24 trafik izleme ve otomatik raporlama

 

SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞIN
SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞIN

Uzman Satış Yöneticilerimiz sizi bilgilendirmeye hazır.

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN