CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • Koronavirüs (Covid-19) Yeni Koronavirüs (Covid-19) ile ilgili şirket uygulamalarımıza bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
KURUMSAL KORONAVİRÜS (COVİD-19)

Koronavirus (Covid-19)

 

Teknotel Telekom olarak Covid-19 ile ilgili gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Bu süreçte, önceliğimizin her zamanki gibi siz müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın salgına karşı korunması ve sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu bağlamda, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından önerilen ve resmi kurumlarca alınan tedbir kararları doğrultusunda güvenli çalışma ve hizmet ortamının sağlanması için gerekli önlemleri almaya devam edeceğiz.

 

Tüm dünyayı etkisi altına alan bu zorlu sürecin en kısa zamanda atlatılması umuduyla, Teknotel olarak paydaşlarımızın her zaman doğru bilgilere ulaşabilmesi amacıyla Yeni Koronavirüs (Covid-19) ile ilgili bilgilere ulaşabileceğiniz bir sayfa hazırladık. Konu ile ilgili olarak aldığımız karar ve önlemlere ilişkin güncellemeleri bu sayfadan takip edebilirsiniz.

 

 

Koronavirüs (Covid-19) SSS

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN