CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • xDSL Her çeşit kurumsal ihtiyaç için uygun, Simetrik/Asimetrik Erişim, Yüksek Hız, Yedeklilik gibi farklı beklentileri karşılayan xDSL servislerinden çok Ekonomik fiyatlar ile yararlanabilirsiniz.
INTERNET XDSL

XDSL ÜCRETLENDİRME

Her çeşit ihtiyacı karşılayan simetrik ve asimetrik seçenekleri ile sunulan xDSL servislerimiz hakkında detaylı bilgi almak için +90 216 665 77 00 numaralı telefonu arayarak satış temsilcilerimizle görüşebilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

 

Açıklama

 

Proje kapsamında kurum ihtiyaçları değerlendirilerek, farklı lokasyonlar ve uygulamalar için çeşitli servis ve kapasiteler önerilebilir.

 

Sadece kotasız servis alternatiflerinin bulunduğu Kurumsal aDSL için hız alternatifleri; 1024/256 Kbps, 2048/512 Kbps ve 4096/1024 Kbps'dır.

 

Ayrıca altyapının uygun olduğu lokasyonlarda 8192/1024 Kbps kapasite desteklenebilmekte olup, Teknotel’in özel uygulaması ile birden fazla devrenin birleştirilerek, tek devre olarak sunulması ile yüksek kapasitelerde aDSL servisi sağlanabilmektedir.

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN