CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • HABERLER Teknotel hakkında tüm haberleri bu sayfadan takip edebilirsiniz...
KURUMSAL BİZ KİMİZ?
HABERLER
18.1.2019 tarihinde eklendi

TEKNOTEL TELEKOM “TÜRKİYE’NİN 500 BÜYÜK HİZMET İHRACATÇISI” ARASINDA!

TEKNOTEL TELEKOM “TÜRKİYE’NİN 500 BÜYÜK HİZMET İHRACATÇISI” ARASINDA!

Teknotel Telekom, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen “Türkiye'nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı 2017 Yılı Araştırması” kapsamında değerlendirilerek, ilk 500 içerisinde yer aldı.

 

Türkiye’de 35 yılıdır telekomünikasyon sektörüne öncülük eden Teknotel Grubu’nun Internet, Datacenter ve Altyapı hizmetleri sağlayıcılığı faaliyetlerini yürüten Teknotel Telekom, kurumların ihtiyaçlarına yönelik tümleşik erişim çözümlerinı başarı ile sunmaya devam ediyor..

 

/contentfile/photo-gallery/8f8b48b1d303447ab0af870a926226a0.jpg

DİĞER HABERLER
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN

Merhaba!

Teknotel Canlı Destek Merkezine Hoş Geldiniz...