CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • HABERLER Teknotel hakkında tüm haberleri bu sayfadan takip edebilirsiniz...
KURUMSAL BİZ KİMİZ?
HABERLER
21.3.2017 tarihinde eklendi

TEKNOTEL CLOUD WHD 2017 ALMANYA'DA

TEKNOTEL CLOUD WHD 2017 ALMANYA'DA

Teknotel Telekomünikasyon, Cloud sektörünün dünyadaki en önemli etkinliklerinden olan ve Almanya'nın Rust kentinin ev sahipliği yapacağı WHD.GLOBAL 2017'ye katılıyor.


Kurumsal müşterilerimize verdiğimiz global şartlara uygun hizmetin yanı sıra Cloud sektörünün gelişimini de yakından ve yerinden takip etmeye devam ediyoruz. TEKNOTEL olarak gelişen teknolojinin gerisinde değil hep ilerisinde olmak için günden güne kendimizi yenilemeye devam ediyoruz. 

 

Dünya'da birçok ülkeden birçok temsilcinin ve kurumsal firmanın katıldığı ve Cloud sektörünün öncü etkinliklerinden olan WHD 2017 (World Hosting Days) etkinliğine yönetim kadromuzla birlikte katılım göstereceğiz. Buradan edineceğimiz donanımları öncelikli olarak ülkemiz sektörüne katkı ardında da Kurumsal müşterilerimizin hizmetinin kalitesinin artması için kullanacağız. 

 

Etkinliğe Genel Müdürümüz Alper Selçuk'un beraberinde Genel Müdür Yardımcımız Mehmet Komaz ve Satış Direktör'ümüz Nilgün Göksungur katılım gösterecekler. Etkinlik boyunca direkt ve yüz yüze firmamızla irtibata geçebilir, iletişim kurabilir hatta hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. 

 

Teknotel'i ve Çalışanlarımızı Linkedin'den takip edebilirsiniz. 

Linkedin | Teknotel Telekomünikasyon

Linkedin | Alper Selçuk

Linkedin | Mehmet Komaz

Linkedin | Nilgün Göksungur

Linkedin | Ümit Aydınlı

Linkedin | Emre Hatip

 

Etkinlik Hakkında

WHD.GLOBAL 2017 (World Hosting Days) 

DİĞER HABERLER
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN